Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ajándék az óvónéniknek?

Ajándék az óvónéniknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vegyes csoportba jár a gyerekünk és azt már kiderítettem, hogy itt mindenki visz valami kis apróságot utolsó nap az óvónéniknek.

Hogy kéne odaadni, mit mondanátok? Amikor én voltam ovis/sulis nem volt nagy divat vinni, volt egy közös ajándék amit az osztály átadott, így nem tudom mit kéne csinálni.

Elég, ha a gyerek odaadja, amikor megyek érte ebéd után? 3 éves (mini csopis volt) szóval nem szeretnék a szájába adni semmi szöveget, de valamit azért mégis kéne mondania is.

Légyszi segítsetek, nem akarom túlbonyolítani, de "bunkó" sem akarok lenni.



2018. jún. 13. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem. Miért kell ajándékot vinni???

Oda fog járni továbbra is, vagy nem?


Felénk legalábbis a ballagó gyerekek ajándékozzák meg az óvónéniket.

Vagy minden év végén adni szeretnél valamit???


Fiam középsős, majd csak jövőre adunk, amikor ballag.

2018. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na ez az, de itt mindneki visz valamit. Így természtesen a gyerekem se maradjon ki.
2018. jún. 13. 10:40
 3/11 A kérdező kommentje:
De most nem ezen a kis összegen fog múlni. Igazából a hogyan adja át a kérdés.
2018. jún. 13. 10:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Te add oda ne a gyerek.
2018. jún. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Ha van évzáró, akkor 1-1 szál virág az óvónéniknek ÉS a dadusnak is. Ha nem évzáró az alkalom, akkor mitől utolsó nap? minicsopoirtos, tehát oda fog még járni 3 évig. nem kell búcsúzni még. főként, hogy sok gyereknek nincs is utolsó nap, megy nyáron is oviba, szülők dolgoznak.


Évzárón (de azok már lezajlottak, legalábbis mifelénk) meg lehet köszönni az egész éves munkát, és ennyi.

2018. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
És valami értékesebb utalványt vegyél. Ezen is fog múlni, hogy a következő 3 évben jól bánjanak a gyerekeddel.
2018. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem kérdek a gúnyolódásból.

Utolsó nap pénteken lesz. Utána már összevont csoportok lesznek. Aki már most nem jön, az odaadta utolsó nap amikor volt.

Nem állítom, hogy ez így jó, de nem fogom a gyerekemet rossz helyzetbe hozni.

2018. jún. 13. 11:19
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

"Aki már most nem jön, az odaadta utolsó nap amikor volt."


Akkor add úgy, mint mindenki más.

2018. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi egy szál virágot vittünk meg egy bon bont

Szintén mini csoportos de sokat segítettek mert nem volt szoba tiszta, igazából közel sem volt hozzá. De ők segítettek 2 hónap alatt teljesen szoba tiszta lett

Köszönjük az egész éves munkájukat ezt mondtam.

2018. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szintén kiscsoportos a lányom.


Az ovis ballagáson adtunk egy könyvutalványt, egy könyvjelzőt, egy tábla csokit és a lányom hajtogatott egy legyezőt. Megköszöntük az óvónéniknek és a dadusnak a törődést és a szeretetet. A lányom adta át a csomagot, ügyesen intézte én csak egy puszira álltam oda.

Nálunk egyébként van közös ajándék is, de én nem érzem túlzásnak, hogy külön is adtunk egy kis apróságot, nagyon rendes nevelők.

2018. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!