Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodából elhozni ebéd után?

Óvodából elhozni ebéd után?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, lehet-e? Van fix óra, amikor ott kell lenni? Nálunk volt, akit mindig ebéd után vittek el, de mikor volt az már...

Esetleg fix nap? Ha pl. kirándul a család hétköznap?

Milyen szabályok vonatkoznak erre mostanság?



2018. jún. 14. 18:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, állami oviról van szó, csak ilyen van itt.
2018. jún. 14. 18:09
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Ezt miért nem az adott oviban kérdezed meg? Ugyanis mindenhol másként van szabályozva, ahogy ott nekik a legmegfelelöbb!
2018. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk azt mondták, hogy napi 4 órát kötelező ott lennie. Utána viheted haza
2018. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elhozom ebéd után, úgyis itthon vagyok a kicsivel. Nálunk úgy van, hogy akik így vannak, mint a lányunk, azok soha nem aludhatnak ott, akik ott alvósak, azokat néha el lehet vinni ebéd előtt, de nem lehet olyan, hogy egyik nap ott alszik, másik nap nem
2018. jún. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is barmikor elhozhato ebed utan, akar csak program miatt, de ha tartosan napi szinten, akkor sem szolnanak erte.

Kerdezd meg inkabb a ti ovitokban, hogy van.

2018. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még odébb van az ovi egy kicsit, egyelőre csak gyűjtöm az infót, mire számítsak. Azt se tudjuk még, hova fog menni.
2018. jún. 14. 23:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egész évben elhoztam a kiscsoportosam, mert itthon voltam még a kisebbel. Jövőre már ott alszik. Nálunk rugalmasak, mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó.
2018. jún. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az oviköteles gyereknek minimum napi 4 órát bent kell lennie.


Nálunk a "hazajárósok", ebéd után mennek haza. Fél 1-kor. Később nem túl szerencsés, mert altatás van, nyugiban vannak a kicsik.


De valóban saját oviban kell érdeklődni.

2018. jún. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!