Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kb. hány db ruhába vasalható...

Kb. hány db ruhába vasalható jelet rendeljek az óvodakezdéshez?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs, mennyi ruhája lesz összesen, évszakváltás is lesz ugye rögtön, és kell külön benti, kinti, pizsama és tornaruha. Nektek kb. mennyi kellett?
2018. jún. 26. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Sztem boven eleg ha alkoholos filccel beleirod a jelet a gyerkoc cuccaiba. Legalabbis en igy csinaltam. Eddig meg nem keveredett el semmije sem, de a fiam is felismeri a holmijait es az ovonenik, dadusnenik is.
2018. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk egy sem kellett mert filccel belerajzoltam a cuccaiba. Veszel egy ruhafilcet és meg van oldva.
2018. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A gyerek felismeri, de kérték, hogy legyen benne, mert állítólag sok az egyforma. Apuka pedig biztosan nem ismeri fel, be van oltva ruhák ellen, és színtévesztő is, egy fiunk és egy lányunk van, de állandóan összekeveri a ruhákat. :D

Az alkoholos filc nem üt át a ruhákon? A címkéket általában kivagdosom.

2018. jún. 26. 15:14
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Szia, az ovisjel.hu rol szoktam rendelni, az 56dbos csomag majdnem kitartott egy évre, május végén rendeltem újat, mert rengeteget nőtt most a fiam :)

[link]

Ezt a csomagot szoktam, van benne vasalható, ragasztható, és 3pár cipőbe való.

2018. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Én is netről rendeltem, elég sok darab volt benne, asszem olyat rendeltem h 150 matrica öntapadós, és 150 vasalható.

Persze a jelek vasalásával kb két hónap után felhagytam, mert bár nem rossz, de nagyon időigényes, és nem volt kedvem minden egyes új ruhadarab esetén folyton ezzel bíbelődni.

Ráadásul sokszor mosás során feljön a vasalt matrica is, lekopik stb. Az alkoholos filc sokkal gyorsabb, egyszerűbb.

Én címkébe szoktam rajzolni.

2018. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Nyugodtan rendelj többet, ovi alatt végig ugyanaz marad a jele.

Ha filccel írod bele, akkor érdemes olyan helyen, ahol dupla vastag: póló nyaka, hátul az alja, stb. De lehetőleg mindet ugyanott jelöld meg, hogy a gyerek is tudja, hol kell keresni.

2018. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Na, amit feljebb rendeltek, az tökéletes.

Én szépen rajzolok, de azért nem cseszném el a gyerek összes ruháját azzal, hogy filccel firkálom bele a jelet.

Baromi igénytelen, már bocsánat, és csúnya is.

A mai világban egy csomag vasalható matricát rendelni már semeddig nem tart és aprópénzbe kerül. Ez az 56 dbos csomag pl. nagyon is megéri.

2018. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a "nagyobb" ruhákba (kabát, overál, drágább pulcsi), ágyneműre raktam gyári jelet, ez kb. 10 darab, a többinél maradt az alkoholos filc. Egyébként 2-3 hónap után már nem igazán volt szükség nálunk a jelekre, a gyerek úgyis tudja melyik az övé és elég önállóak is, így max. az ágyneműnél segítség a dadusnak.
2018. jún. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hasznosak voltak!
2018. jún. 26. 22:10
 10/11 anonim ***** válasza:
vettem vasalható jelet és matricát is. összesen kettőt használtunk el, a fogmosópohárra és az esernyőjére. Mindenbe alkoholos filccel rajzoltam bele a jelét, tökéletes volt így.
2018. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!