Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire igaz az, hogy az...

Mennyire igaz az, hogy az ovodában havi 1x minimum beteg a gyermek?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt birni? Hogy jartok igy dolgozni? Minden velemeny erdekel. Probalom magam szoktatni gondolatban.
2018. jún. 29. 17:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlenül. A lányunk alig hiányzott a 3 év alatt.
2018. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem feltétlenül igaz. Attól is függ, hogy mennyire erős az immunrendszere, hogy mennyire "fogékony" a betegségekre. Az én fiam bölcsiben 2x, kiscsoportban 2x, középsőben 1x volt beteg.
2018. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Jo ezt olvasni 😊
2018. jún. 29. 17:37
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Nem feltétlenül. Rengeteg múlik a gyerkőc immunrendszerén is például. Ahhoz, hogy az jó legyen, napi 4 óra szabad levegő kell neki, néha esőben, szélben, hóban is. Meg az is, hogy jusson D vitaminhoz, amihez az kell, hogy néha a nap is érhesse.


Sok dolgon múlik ez.

2018. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Az én lányom kétszer volt beteg, középsőben bárányhimlős volt, meg egy lázas torokfájós. Most 12 éves, összesen talán 4-5 alkalommal volt beteg életében.
2018. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Tok jo nektek, nalunk es az egyik baratnomeknel is szinte allandoan betegek a gyerekek, miota bolcsisek, kiveve, ha epp szunet van, es a bolcsis csoportjaban is folyton taknyosak, kohognek, azt mar betegsegnek sem szamitjak a gondozonok... Most 2 hete tart nala a legujabb natha, bar mar nemtudom, osszefolyik. Elotte volt kb. 1,5-2 nathamentes hetunk, akkor meg egy hanyos virust nyalt be. Januar ota bolcsis, a bolcsi 2. hetetol beteg rovid megszakitasokkal, baratnom gyereke szinten.
2018. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Rajtunk is atmegy amugy a legtobb betegseg, de dolgozni muszaj. Baratnomek sokszor vannak tappenzen a ferjevel, mi otthonrol dolgozva oldjuk meg legtobbszor. Lehet birni, hozzaszokaz egy ido utan.
2018. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen egyéni, az én lányom kétszer volt olyan beteg, hogy nem tudott menni, plusz még itthon volt 2-3 orrfolyással is pár napot, mert úgyis itthon vagyok még a kicsivel, de ezekkel ment volna, ha én dolgozok. De volt olyan kiscsoportos, aki kb az idő felében volt ott.
2018. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azta hat komoly. Igyekszem erositeni a lanyom imnunjat. Mar elore felek mi lesz ha tenyleg ennyit otthon kell lenni vele. Elkepzelni se tudom.
2018. jún. 29. 20:42
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Elso evre szerintem igaz. Nalunk legalabbis. Azota viszont ritkan hianyzik ;)
2018. jún. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!