Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A fogkefére, fésűre hogyan...

A fogkefére, fésűre hogyan csináltok ovis jelet? Rajzolással vagy jobb az öntapadós jel?

Figyelt kérdés
Tapasztaltabb anyukáktól kérdeznék, szeptemberbe kezdjük az ovit.
2018. júl. 12. 08:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az öntapadós leázik. Alkoholos filc a legjobb megoldás, azok kopnak legkevésbé. Óvónő vagyok. 😊
2018. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2018. júl. 12. 08:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholos filc tűheggyel amivel régen a cdkre írtunk :)
2018. júl. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

ovisjel.hu-ról rendeltem csomagban.

Van benne vasalható jel, varrható, cipőcímke, és matrica. A fogkefére matricát teszek. Nem ázik le.

Nagyon jó minőségű.

2018. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Fogkefére sehogy. a pohárra matrica, a fogkeféje úgyis abban lesz.

Fésűt nálunk oviban nem használtak, bölcsiben pedig kincstári volt. de a matrica tökéletesen megfelel (A pohárról nem kopott le 3 év alatt)


De létezik pl lakkfilc is. nem alkoholos filc (az a textilre tökéletes jelnek, névnek), mert az lekopik, hanem lakkfilc, ami kopásálló, vízálló, kültérre is alkalmazzás. Párszáz forint szokott lenni.

2018. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!
2018. júl. 12. 10:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyám körömlakkal festett 40 éves jelei a mai napig sértetlenek:)
2018. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ovisjeles matrica nálunk is bejött. Úgyis elég sűrűn kell cserélni a fogkefét, annyit bőven kibír a matrica. A fésűre nem tettem, az a zsákjában van, nem teszi máshová a lányom. Ráadásul egy adagban annyi van, hogy bőven elég az ovis évekre.
2018. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
én körömlakkal festettem rá.
2018. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én belegravíroztam, eszköz hiányában egy tűvel is belekarcolható, 30 éve is így csinálták az óvónénijeim, emlékszem. :) És utána besatíroztuk alkoholos filccel. Simán rárajzolva lekopott.
2018. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!