Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Meddig volt divat, hogy az...

Meddig volt divat, hogy az óvodában megtömik ennivalóval a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból.

2018. aug. 2. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
80-83-ig jártam oviba, ritka rossz evő voltam,d e soha nem tömtek meg. Evés helyett mindig a kiscsoportosokat segítettem etetni :D
2018. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%

5 éve még divat volt Bpn is.., bölcsiben még a fiatalok is tukmálják és erőltetik az evést bölcsiben a napokban. Csak már a barna kenyeret és a gyümölcsöt próbálják beleerőszakolni a gyerekekbe.


Ez szerintem nem fog kimenni a divatból egyhamar..

2018. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Érdekes én 17 éves vagyok,2004-2008között jártam Bp. n és egyszer sem akartak megtömni.
2018. aug. 2. 18:23
 4/20 anonim ***** válasza:
98%

Már nagyszülö vagyok, de ilyenröl még nem hallottam!

Sem velem meg a testvéreimmel nem volt ilyen, sem a gyerekeimmel, sem az unokáimmal - szóval legfeljebb egy-egy óvodában van egy-egy beteg óvónö, de nem általános és enm is volt soha!

2018. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Te hány éves vagy?(csak kíváncsiságból).
2018. aug. 2. 18:52
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
19 vagyok, egyszer meg engem is megtomtek oviban, aztan visszahanytam a cuccot a tanyerba, tobbet nem probalkoztak, de beallitottak a sarokba, amiert hanyni "mertem".
2018. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenekről mindig csak a neten soktam olvasni. 84-től jártam óvodába, és mivel utáltam a mézet, ha mézes kenyér volt uzsonnára, engem elküldtek a konyhára, hogy kérjek sima vajasat, és a konyhásnéni kent nekem. :)
2018. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es vagyok, és 61 éves.
2018. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

Én nem szerettem a tejbegrízt és egyszer belémtömték. Anyám egyből ment szólni az óvónőnek, hogy mégegyszer ne forduljon elő. Inkább dupla levest adjanak, mert jó evő vagyok csak azt nem szeretem és kész.

Ez a 90 évek elején volt.

Viszont a gyerekeim nagyszülei (főleg a dédi) állandóan tömné a gyereket. Hiába szólunk, hogy eszik rendesen, ha megáll a kanál fél pillanatra már mondják, hogy egyen. Volt olyan, hogy kivették a kanalat a kezéből és etették. Szóval ez ilyen régi rossz szokás.

2018. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
88-90 es években voltam ovodás. Nálunk az volt a szokàs,hogy mi magunk szedtük az ételt a tányérunkra,viszont amit kimertünk,azt meg kellett ennünk. Egyszer én is beleestem abba a hibàba hogy nagyobb volt a szemem mint az étvágyam.
2018. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!