Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák! Van köztetek olyan...

Anyukák! Van köztetek olyan aki vegán és a gyereke is az? Ti hogyan oldjátok meg az étkezést az ovodában?

Figyelt kérdés

#vegán óvoda
2018. aug. 6. 19:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Én az vagyok a gyerekem természetesen NEM.


Majd ő eldönti, hogy akar-e húst enni, egyelőre eszi, szereti (az apja úgyis húsevő, így ismeri azt az oldalt is)


Részben az ovi meg suli miatt sem akartam, hogy az legyen, mert eléggé problémába ütközne az étkeztetése.

2018. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
vannak iylen aberrált szülők gondolom.
2018. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
nem a vegánokat szidom természetesen , de aki rákényszeriti a gyermekére az életmódját , na az nem normális.
2018. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Én az vagyok, a gyerekem eszik húst is ha megkívánja.


Kérj felmentést óvoda alól másik lehetőség a mágánovi, havi 100 ezerért viheted neki a kaját.

2018. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Szomszéd kislány nem vegán, hanem cukros és glutén allergiás. Úgy oldja meg az ovi, hogy reggeli után, 9-re viszik, és 12-kor, ebéd előtt elhozták. Így az anya nem tud munkát vállalni. Nekik létszükséglet a diéta, és azt se tudja az ovi megoldani.
2018. aug. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
17%
Jogod van vinni a saját gyerekednek a kaját, de az ovinak tudnia kell biztosítani a tárolást (külön hűtő) és a melegítést (külön mikró).
2018. aug. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, az óvodákba nem lehet otthoni ételt bevinni. Kizárólag számlával igazoltat.
2018. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
6os, ez nem igaz. Még házi sütit se lehet bevinni nemhogy ételt. Még a speciális diétát folytató gyerekeknek se vihetnek be a szülők. Nálunk emiatt kell hazamennie pár gyereknek ebéd előtt.
2018. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
Egy gyerek nem vegán. Nem lehet az. Ja de lehet ha az anyja nem normális. Jézusom...
2018. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%

Tévedés, be lehez vinni ételt.

Amiről ti beszéltek, az a szülinapi torta, amit MINDEN GYEREK eszik, de ő csak a SAJÁT gyerekének viszi.

Tudom, ételallergiásak a gyerekeim, 4 évig hordtam naponta dobozolva nekik.

Ezért írja elő a törvény, hogy kell legyen külön hűtő és mikró, hogy az általam bevitt kaja ne érintkezhessen a többi gyerekével.


Az ételallergia természetesen más, de vallási vagy egyéb táplálkozási okokra lehet hivatkozni és viheti anyuka.

Üdv a lepontozógárdának...

2018. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!