Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviban milyen ruhában van...

Oviban milyen ruhában van bent a fiad?

Figyelt kérdés
Talán fura kérdés és légyszi azt ne írjátok, hogy ami otthon. 92-es méretben a H&M-ben ahol jó nagy minden, még találtam vékony pamutnadrágot de 98-tól sehol nincs már, a 92-esek már kicsik. Jogger neki meleg itthon, jó most nyáron nyilván nem kell nadrág de mit fogok ősztől ráadni? Ti találtatok valahol vékony pamutnadrágot? Lányoknak könnyű a leggingsel... de annak a megfelelője fiúsban miért nem kapható sehol?
2018. aug. 9. 10:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rövidnadrágban volt. Meleg van az oviban.
2018. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindig meleg van az oviban. Mi a Pepcoban vettünk neki vékonyabb anyagú joggereket, de sok gyerek volt rövidnadrágban és télen nem volt ritka a harisnya+ rövidnadrág kombináció. Ez leginkább azért, hogy mikor kimennek ne kelljen még azzal is bajlódni.
2018. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is rövid nadrág, pólóban vannak télen is,dög meleg van a csoportban.
2018. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3# vagyok, lemaradt, hogy amúgy a scamp.hu tól szoktam vékony joggert rendelni, meg legginst is a fiamnak
2018. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
-En külön kérem szülőket,hogy rövid nadrágban-pólóban legyenek a gyerekek.Sokan vagyunk bent,télen is fűtenek ezerrel.kényelmes,laza,nem izzadnak meg-Van olyan is,hogy nap közben is szervezünk mozgásos játékokat bentre-igy ez a legpraktikusabb
2018. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A Zaraban van fiuknak leggings fele, a fiamnak szuletese ota azt veszek, nagyon szeretjuk. Akciosan ki lehet fogni mindig.
2018. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e felétek vögele, de én ott kaptam vékonyat. Rövidet és hosszút is.
2018. aug. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
H&M-ből veszem én is. Most épp 98as rucikat. Vannak. :)
2018. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

Dehogynem van a lány leggings-nek fiú megfelelője, éppen a H&M-ben :)


A pizsamáknál/fehérneműknél keresd, fiú jégeralsó a neve, duopackban van.


[link]

2018. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
A jégeralsó fehérnemű. Olyan lenne mintha alsógatyában menne.
2018. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!