Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 24ből 18 gyerek fiú abba a...

24ből 18 gyerek fiú abba a csoportba ahova kerül a kislányom? Ne aggódjak?

Figyelt kérdés

Olyan ovi ez, ahol sok a más nemzetiségű lakos. Es most derult ki, hogy az egyik csoportba ahova nem mehet a lanyom, direkt lanyokat toborozott az ovoneni, a masikba ahova a lanyom kerul joforman csak fiukat raktak be. Hat ez nekem furcsa. Es kiderult, hogy a lanyos csoportba akar mindenki bekerulni mert az a legjobb.

Hat en most megrendultem. Kicsit sok a fiu ebben a csoportban, nem lesz igy agresszio vagy barmi mas? Elnezest a fius anyukaktol de nyilvan a sok kisfiu egyutt nem a legnyugisabb.

Lehet csak en reagalom tul. De azert ilyet, hoga lanyos meg fius csopi..

Van a varosunkban 3 ovi. Evkozben ha nem erezne jol magat a lanyom ebben a kozegben akkor valthatok? Allami ovi. Es ahova most jar az nem is a lakohely szerinti ovi, hanem mi valasztottuk, a munkahelyhez kozel van.


2018. aug. 23. 11:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Sokszor a lányokkal több a gond. Egyáltalán nem értem a problémádat.
2018. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem lesz gond, de én se értem, hogy miért nemek szerint osztják be a csoportokat.
2018. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lehet nem is az en problemam, belem beszeltek 😥
2018. aug. 23. 11:35
 4/14 A kérdező kommentje:

Ezt en sem ertem. Nagyon fura.

Ja ee vegyes csopi. Allitolag a tesoknak az adott csopiban elojoguk van. Igy ha Dia a nagyokhoz tartozik es Juci a kisteso most kezdi akkor egy csopiba kell keruljenek.

2018. aug. 23. 11:36
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem lesz gond, de jó nagy baromságnak tartom ezt a szétválasztást.
2018. aug. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Lehet jobban is jársz.

Nekem a lányom csoportjában a kislányok olyan hisztisek voltak... Nem értettem ha nincsen ovi egy hétig akkor a lányom otthon sem hisztizik, ovi idöszak alatt meg iszonyatosan ment a hiszti de csak otthon. Mire megfejtettük a dolgot, 2 kislány minden apróságon földhöz dobta magát...


Aztan egy iskolás kislány apukája mesélte, hogy a gyereket kivette a napköziböl, mert a lányok olyan angyon kikészítették egymást, hogy a kislány nem bírta. Allandóan azzal zsarolták egymást, hogy nem lesznek barátnök stb...

Ilyet a lányaim barátainál is tapasztaltam... Nem vagy a barátnöm ha...

2018. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ohh igen igy belegondolva igazatok is van. Na akkor megnyugodtam. Vegulis valoban a lanykak nagyon kis zsarnokok. Lehet jobban jarunk igy.
2018. aug. 23. 13:19
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Én sem lennék nyugodt.
2018. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk hasonló arányok voltak, 22 gyerekből 7 kislány.

Igazából ezek közül 2 kislány "fiúsítva" lett, bár azért nagyrészt ez otthon történt meg velük a tesók között. A többi kislány meg lényegében egymással játszott, szorosabb barátságok alakultak ki közöttük.

És igen, ahol sok a fiú, ott durvább játékok vannak, mozgékonyabb, harcosabb a csoport, de ez nem egyenlő az agresszióval és egyáltalán nem biztos, hogy a te lányodat zavarni fogja egy pörgősebb csoportélet.

2018. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen igazatok lehet. Lanyom nagynovesu massziv gyerek, 3 evesen 5 eves meretu es 22 kg. Ot nem biztoa hogy felteni kell majd a fius kozegben.

Egyik valaszolo, mond miert nem lennel nyugodt?

2018. aug. 23. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!