Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Első hét után kíváncsi vagyok...

Első hét után kíváncsi vagyok milyen az oviról az első benyomás?

Figyelt kérdés
Hetekig jöttek a kérdések ovival, beszoktatással kapcsolatban. Kinek hogy sikerült? Van aki már most tudja, hogy átviszi máshova a gyerekét?

2018. szept. 9. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem abszolút pozitív. A kislányomnak tetszik, örömmel megy, nem volt semmi sírás, az evés még jobban is megy, mint itthon, hat rá a csordaszellem :D Az óvónők kedvesek, foglalkoznak velük tényleg. Mondták, hogy ügyes nagyon a kislányom, mindig szól, ha szeretne valamit, gyorsan alkalmazkodott a napirendhez, szófogadó, nincs vele baj. Egyedül annyi van, hogy ebben nyüzsgésben borzasztóan elfárad a délelőtt végére, így mikor bemennek ebédelni, picit nyafisabb (nem sír, csak nyűgös lesz). De ilyenkor odaadják neki a szundikendőjét, picit megdajkálják, és pár perc alatt átbillen, ül is le ebédelni. Egyelőre nem aludt még ott, az majd ezen a héten lesz esedékes, de mondtam már neki a dolgot, nem tiltakozott. Eddig mikor mentem érte ebéd után, és belestem, mindig azt láttam, hogy mosolyog, jókedvű, szépen eszik, úgyhogy nekünk nem rossz élmény egyáltalán.
2018. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon szuper. A fiam egész hétvégén nyúz, hogy mikor megyünk megint oviba. Alig lehet hazarángatni. Német nyelvterületen vagyunk. Első nap eljátszotta a fiam, hogy nem érti, amit az óvónő mond. Felvilágosítottam az óvónőt,hogy a gyerek bár nem beszél németül, egyszerűbb utasításokat tökéletesen megèrt. Utána flottul ment minden.
2018. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem szeret járni. Nem az ovonokkel vagy a tarsakkal van a gond, hanem hogy nem vagyok vele. Teljesen stresszbe volt 7vegen is, hogy nem akar menni. Le is betegedett mára. Nem megy holnap. Pedig amúgy elvan, jatszik, nem rossz neki ott. Megis....
2018. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekünk katasztrófa volt a hét egyszerűen ha otthagytam óriási sírást hisztit csinált nem bírtak vele az oviban.

Egy ismerős tanácsára megnéztünk egy magánovit pénteken, érdekes ott elvolt játszott amíg mi beszélgettünk. Úgy 2 órát a neki megfelelő csoportban volt.

Az ahol van vegyes csoport de ha hétfő megpróbáljuk átiratni

2018. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első három napon nagyon sírt, már otthon sem lehetett felöltöztetni jóformán...kiszedték a kezemből...aztán a negyedik nap reggel közölte, hogy nem is kell félni az ovitól és tényleg, utána nem sírt, ment egyedül be az ajtón. Vigyorogva jön ki mikor megyek érte és mindig azt mondja, hogy jó az ovi. Szóval jól érzi magát. Az óvónők kedvesek, mindenki jofej. Fiam a vártnál gördülékenyebben szokott be.
2018. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Erdekes hogy igy ellenkeznek a gyerekek..

Az en lanyom 3 eves es imadja az ovit. Toporzekol ha haza kell jonni, elbujik a csuszda moge es sir.

Amikor az oviban volt a beszokas alatt lattam ahogy oromeben fetreng a szonyegen es kialtozza: oviban vagyok 😊

Szoval az en lanyom oda van az oviert. Most sajnos beteg az oviban kapta el .. ugyhogy majd csak hetfon mehet ujra. Dokinenitol jovet az ovi elott menzunk el es sirva fakadt h nem mehet be jatszani.

2018. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaja vannak ilyen típusú gyerekek is. Fiam uncsitesoja is ilyen es az egyik baratja is. Meg volt sertodve, mert nem lehetett még ott aludni. :D Ez a ritkább. Szerencsés vagy,hogy ilyen a személyisége,mert ez attól függ, nem neveléstől. Bár a neveléstől függne, könnyebb dolgom lenne,mert azzal lehetne kezdeni valamit. :D
2018. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!