Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha nem jó a viszony az óvónőve...

Ha nem jó a viszony az óvónővel, attól még jól bánik a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Nincs komoly konfliktus de kölcsönös unszimpátia van..

Aki hasonló vagy durvább szituációban volt mit tapasztalat? Hogy bánnak a gyerekével? Még kicsi és nem nagyon mondja még a lányom...


2018. okt. 10. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

De ha soha semmi konfliktus nem volt, akkor honnan az unszimpátia? És honnan veszed, hogy ráadásul kölcsönös?

Én pedagógus vagyok, még soha nem volt csendes kölcsönös unszimpátia jellegű viszonyom egy szülővel sem. Nem lehet, hogy csak te érzed így? Az óvó néni valószínű nem a szülők közt keresgél új barátnő után, így szerintem, ha nincs különösebb oka rá, nem unszimpizik. ;)

2018. okt. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Ma az óvónők vannak soron. Valakit muszáj mindig mocskoli. Ez a 4-ik kérdésed, ugye?
2018. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Alapvetően azt várná az ember, hogy jól bánik, mivel felnőtt ember.

Nekem volt olyan tanárnőm felsőben, aki utálatosan bánt velem, tényleg elég gonoszan, és nem érdekelte, hogy egy gyerekről van szó. (átlagos voltam)

Szóval azért kifaggatnám a gyereket, de nem aggódnék, mert ha konfliktus nem volt, az unszimpátia nem nagy dolog.

2018. okt. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha értelmes okos, akkor a gyerekekre nem vetiti ki a dolgot. Nalunk ket ovono van. Egyik ilyen masik olyan. Egyik a szulo alapjan iteli meg a gyereket a masik nem..
2018. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az óvónő normális akkor igen, ha nem akkor nem
2018. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. 😊 Én legalábbis teljesen elhatárolom a szülőktől a gyerekeket. Nem kivételezek a baráti viszonyú anyuka kislányával, és ugyanúgy szeretettel bánok a kevésbé szimpi, sok konfliktusos apuka gyermekével is. Nálunk az összes kolléga ilyen.
2018. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem eszembe nem jutna ez a kérdés , remélem hogy jól bánik vele, ez nagyon személyfüggő. Én külföldön lakom, itt három gyerekre jut egy óvónő, a miénk

Nekem annyira nem szimpatikus, nem tudom olyan " bamba" , de a fiam odáig van érte, és amikor bemegyünk annyira kedves az ovono vele , 100 % ban megbizok benne. De baratnok nem lennenk az tuti. De nem is kell.

2018. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk ezt nagyon jól különválasztja az óvónéni. Kiváló pedagógus, de emberileg nehéz vele. Már nagycsoportos a fiam, lempndtam róla, hogy "jóban leszünk".
2018. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy óvónő, ha a pályára való, akkor szakmai alapon dolgozik. Ha nem teszi, akkor nem való oda.


A gyereked pedig nem a szavaival mesél, hanem a viselkedésével, betegségével IS. Csak mondom..

2018. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!