Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szoltak az oviban, hogy jo...

Szoltak az oviban, hogy jo lenne ha en is kivennem a 3 evesemet mint a tobbi anyuka, mondvan oszi szunet van. Normalis ez?

Figyelt kérdés

Kozoltek finoman, hogy tul sokat jar oviba a lanyom (havi 3 het betegseg miatt otthon) es mivel az iskolaban most oszi szunetek vannak, ezert a sok gyeses anyuka kiveszi az ovibol vagy ebeduti viszi haza.

Magyarul en hogy merem vinni mindennap 8tol 4ig oviba.

Finoman szoltak, hogy mivel csak 3-4 gyerek marad igy, ezert jo lenne ha a 4 napos unnepek korul legalabb ebedutis lenne a lanyom.

Velemeny?


2018. okt. 30. 20:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha gyesen vagy, talán meg tudod oldani...
2018. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 grafno ***** válasza:
34%
Nem normális. Én benn hagynám. Az iskolában van őszi szünet, nem az oviban?!! Mit érdekli őket mit csinál a másik anyuka. Szoporoller.
2018. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk pl. mindig van őszi szünet az óvodában. Akkor, amikor az iskolasoknak.
2018. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk sem viszik sokan akik gyesen vannak. Én vittem mivel szeptember óta minden 3. Héten volt csak kb mert beteg volt. Pedig szeret járni, ott alszik csak, sokkal kiegyensulyozotzabb azokon a napokon mikornovi van, mivel pihen delbe, es a delutanjaink sokkal jobbak ilyenkor. Ezert en nem vettem ki oszi szunetre.

Nem szoltak erte.

A logikat sem ertem...3gy gyeses anyukanak nem nagyon vagy olyan hogyn

Oszi szunet. Neki mindennap ott a kisteso...valakinek aki dolgozik annak meg az iskolassal ugyis otthon kell maradni.....akkor legyen inkabb o otthon az ovissal ugyis ritkabban toltheti vele az egesz napot.

2018. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is őszi szünet van. Mivel itthon vagyok a kicsivel oviba se megy. Amúgy is összevont ügyeleti csoportok vannak. Ha dolgozol, akkor gondolom nem tudod megoldani, hogy előbb elvidd. Én annak nem látom értelmét, hogy a gyeses anyukák minek viszik fél napra, ha szünet van.
2018. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Ha otthon vagy, akkor jogos, ha dolgozol, akkor nyilván nem. Nálunk összevont csoport van, ma kb. 8-an voltak az egész oviban, nekem elég rugalmas a munkám, de vannak napok, mikor ott kell lennem bármi van. A mai pont ilyen volt. Ha megoldható lett volna a home-office akkor nem vittem volna. A kicsi is ment bölcsibe, a nagy oviba.
2018. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
49%
A te véleményed nem írtad, hogy mit szeretnél, de szerintem erről te dönts, ne az óvónők helyetted.
2018. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
63%
A legtöbb oviban szólnak ha otthon van anyuka, nálunk most az oviban is szünet van, ilyenkor ügyeletben vannak, akik ott vannak. Amikor a nagy ovis volt és én itthon voltam a kisebbel, nekem is mondták már az elején, hogy ebéd után vigyem haza, de amúgy is hoztam volna.
2018. okt. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
83%
Mikor dolgoztam sem vittem szünetben, szabadság vagy csúsztatás, megoldottuk. Most, hogy itthon vagyok a kicsivel, nem is kérdés, hogy megy-e. Gyerek még, várja a szünetet még akkor is ha egyébként szereti az ovit.
2018. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
23%
mi közük van az óvónőknek ehhez, teljesen mindegy hogy otthon van anyuka vagy dolgozik, ha nincs szünet sz oviban, menjen a gyerek szépen oviba. én dolgozom 8-5ig bent van, kb negyed 6ra érek oda
2018. okt. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!