Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hazahoztam a 3 évesem ágyneműj...

Hazahoztam a 3 évesem ágyneműjét oviból, és azóta hasmenésem van 😂 Most akkor tényleg ennyi kórokozó van az ovikban?

Figyelt kérdés
Durva.. kimostam a paplant plusz a huzatokat, eltelik 2 óra és hasmars.. azóta is hangos a hasam 😂
2018. nov. 6. 14:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
2 óra alatt nem lesz hasmenésed, hacsak nem nyelted le azt a paplant egészben.
2018. nov. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne?

Mennyi a lappangási idő? 4 hét??

2018. nov. 6. 14:22
 3/12 anonim válasza:
33%
Alig három éves ágynemű, és már kibakartad mosni? Minek?
2018. nov. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
A Salmonella, ami terjed, mint a franc, annak is min. 6, de inkább 24 óra a lappangási ideje. Akkor szerinted?
2018. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szövegértés.. általános iskola.. második osztály..

Ülj le egyes.

2018. nov. 6. 14:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem más miatt van.
2018. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Mondjátok, hogy sem a kérdező, sem a válaszadó nem édesanya. Milyen viselkedés ez???
2018. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Annyira nem vagyok nagy szakértő, de a hasmenést el lehet úgy kapni, hogy megfogtál egy paplant meg pár huzatot, amire ráköhögött pár ovis?
2018. nov. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Minimum 24 óra az ilyen betegségek lappangási ideje, de inkább másfél, 2 nap. Szóval nem a most haza hozott huzattól megy a hasad. Amúgy remélem a gyerek előtt jobban megválogatod a szavaidat.
2018. nov. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Igen, rengeteg kórokozó van az oviban.

Sok gyereknek nem tudják megoldani a felügyeletét betegen, így akkor is megy oviba (van, amelyik igazolással...).


Legtöbbször én megyek a gyerekért az oviba. Ha véletlenül a férjem megy, ő mindig összeszed valamit...


Szóval immunrendszer kérdése is.


De szerintem ezt most nem az oviból hoztad haza. 2 óra alatt ledönt téged, akkor gondolod nem lenne beteg az egész ovi??? Gyerekednek van hasmenése?

2018. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!