Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Bepisilaz oviban alváskor a 3...

Bepisilaz oviban alváskor a 3 éves lányom, az lehetséges, hogy megtagadják az oviba járást?

Figyelt kérdés

Itthon nappali szobatiszta volt. Amiota ovis 2 honapja, azota vagy az eleje becsurog itthon is, vagy mint mondjak az ovonenik, ott is bepisil alvaskor.

Valoszinuleg az ovi miatt van a visszaeses. Mert amikor megkerdem h miert pisilsz be az oviba alvaskor akkor az a valasz, higy masik kislany is bepisil ea ez vicces. A masik valasza meg, h sirtam anya utan es azert.

Tapasztalt ovis anyukak kerlek mondjatok valamit erre.

Ma az oviban utaltak ra, hogyha ez igy folytatodik akkor delben ebeduti haza kell vinnem. Ergo nem hasznalhatom ki az ovoda altal nyujtott egesz napos gyermekfelvigyazast.

Megkerdeztem es persze egyik kiscsopis gyerek se pisil be csak az en lanyom.

Mit tehetnek meddig mehetnek el? Tenyleg nem vihetem majd csak max reggel 9tol 1ig a lanyomat?

Amugy imadja az ovit de neha reggel mondja h nem akar menni. De osszessegeben imadja. Senki nem terrorizalja sot a kisfiukkal el van nagyon. Szoval ketsegbe vagyok esve.


2018. nov. 9. 11:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Tisztaban vagyok azzal a jelenseggel, hogy csakis ugy ovodaerett a gyerek ha szobatiszta.

Eddig az is volt. Nappalra.

Szoval arra nem hiszem h foghatjak az ovonenik h nem szobatiszta.

Ugyanis az ovi miatt esett vissza..

Azota van ez..

2018. nov. 9. 11:23
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Kicsiknél előfordul. Az oviból nem küldhetik el. De nem írtad, hogy dolgozol, mert nyílván akkor muszáj lenne maradnia. De ilyen helyzetben, ha megtehetném én hazavinném ebéd után.
2018. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Az én lányom nem szokott bepisilni, talán 2x, ha előfordult szeptember óta alvásnál, de van a csoportban több gyerek is, akik rendszeresen bepisilnek alváskor. Abszolút nem csinálnak belőle ügyet, a szülőin is elmondták, hogy kiscsoportban ez belefér, előfordul gyakran, kérnek szépen az érintett gyerekek szüleitől matracvédő lepedőt, és ennyi. Elég gáz, hogy ennyire cirkuszolnak rajta nálatok... Amúgy nem, nem mondhatják emiatt, hogy vidd haza.
2018. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Szép is lenne, ha az óvónők önkényűen elküldhetnék, akit épp kedvük tartja. Természetesen nem kell elhoznod ebéd után, pláne ha dolgozol, majd szépen le fog szokni erről a lányod, kicsi még, új neki az egész, de nem lesz ez így mindig.

Az óvoda meg szégyellheti magát, hogy el akarja paterolni a gyereket az első adandó problémánál.

2018. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a kedves valaszokat!

En is igy erzem, hogy mindenbe belekotnek.

De nem is a pedagogus, hanem a mellette levo dajka.

Amikor azt pedzegette a pedagogus hogy mi lenne ha ebeduti hazavinnem, raneztem a dajkara es nagy szemekkel bizakodoan bologatott.

Azert ez egy kicsit meresz szerintem.

Nem ez a dolga a dajkanak?

Plane egy kis gyermeknel?

2018. nov. 9. 11:42
 6/15 A kérdező kommentje:

Ja aki lepontozza a normalis kommenteket az legyen kedves es mashol pontozgasson.

A nem normalis hozzaszolast toroltetni fogom.

Mindenkinek aki segiteni akar es szepen beszelgetni annak koszonom, hogy itt van.

Amugy az is elkepzelheto, hogy pont ez a dajka nem jon be a lanyomnak. Nem?

2018. nov. 9. 11:44
 7/15 A kérdező kommentje:

Aztmeg szeretnem hozzatenni, hogy az elejen amikor mar ott aludt az oviban, nem pisilt be.

Csak mostansag.

2018. nov. 9. 11:46
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk is volt ilyen időszak a gyereknél. Sosem mondtak ilyet, hogy emiatt nem aludhatna ott. (bár én dolgoztam, tehát esélytelen lett volna hogy megoldjam).


Csak kényelmetlen volta a mindennapos ágyneműmosás (áldás volt akkor a szárítógép).

SZépen lassan leszokott róla.


Azért elbeszélgethetsz vele, hogy ez egyáltalán nem vicces.

2018. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
3 évesnek nem csak nappalra kéne szobatisztának lennie.
2018. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

9-es: az 3 éves státuszon messze nem feltétel az éjszakai szobatisztaság...


Azt hiszem 5 éves korra kell.

2018. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!