Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Waldorf oviban mikor van az...

Waldorf oviban mikor van az alvás és az ebéd?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert délután 2-kor zárnak.
2018. nov. 23. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy Waldorfos miertek csopi a Fb-on. Ott minden kerdesedre valaszolnak. Egyebkent tobbfele Waldorf ovi van, nem mindenhol zarnak 2-kor.
2018. nov. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A mi ovinkban rendesen 17ig vannak nyitva.Ha 14.kor zárnak,akkor alvás sehogy sincs szerintem
2018. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mi városunkban egész estig nyitva van. Talán ott kellene megérdeklődnöd.
2018. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nálunk Bp.-en, 16. kerületben 2 waldorf ovi van és mindkettő 2-kor zár, ami számomra igen fura, mivel ilyenkor jó esetben alszik egy óvodáskorú gyerek.
2018. nov. 23. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy vidéki waldorf oviban vagyok óvónő, nálunk 12.15-kor van ebéd, utána alvás . A waldorf pedagógia szerint a kisgyermeknek du. a családjával az otthonában a helye, ezért sok w. oviban nincs du-i felügyelet
2018. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Csak sajnos valamiből élni kell...
2018. nov. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk a Waldorf ovi 16 .3ö-ig van, 12.30-15ig alszanak a gyerekek. a mésik helységben csak reggeli ovi van, ami szintén 14-ig tart, ott nincs altatás. Ebéd van 12.15-12-45-ig, aztán fogmasás, kis játék. nem vált be nekünk, hiszen a gyerek hulla fáradtan jött haza, a holtponton átesett. A munkahelyemen is teljes állásban vagyok, így ez max annak jó, aki otthon van egy kisebbel..bár akkor meg oviváltás lehet később. Így ezt a forma ovit nem ajánlom. Bár a Waldorf pedagógia, hogy a délutánt a szülővel töltse a gyerek, de ahol a szülők dolgoznak, ez kivitelezhetetlen.
2018. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem is a dolgozó szülőknek találták ki a Waldorf ovikat.
2018. dec. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mi ovinkban egyáltalán nem volt délutáni alvás (engem nem is lehetett volna elaltatni) később lehetőség volt annak, aki igényelte
2019. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!