Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis ballagáskor milyen...

Ovis ballagáskor milyen ajándékot adtatok az óvónéniknek, dadusnak? Közösen, vagy egyénileg?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerekemnél volt csoport ajándék.

De mikor a kicsi is elhagyta az ovit, akkor varrtam minden ovonéniek egy párnát, amin rajta volt melyik csoportban volt a lányaim... Mi iszonyat megvoltunk elégedve az ovival, rengeteget segítettek az iskola választásban(második gyerek még nem volt 6 éves de magasan iskolaérett, és nehéz volt,. hogy mi is legyen vele), 2 óvonéni meg személyes barátaink is...

2019. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a csoportajándék mi volt?
2019. jan. 14. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Én egy nagy ajándék csomagot külön külön mind két óvónéninek, amit én állítottam össze minőségi kávé, ital, tea és csoki valamint 10ezres libri vásárlási utalcány.
2019. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Közösen.

Egyénileg nem telt volna rá. Főleg az előttem szóló jól elszállt. 10 ezres utalvány??? Magunkra se tudunk ennyit költeni, nemhogy hálapénzre amit amúgy is ellenzek.

2019. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Gucci táskát, de nem hamisat. Esetleg egy földköröli kétszemélyes hajóutat.
2019. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elsősorban az lenne a kérdésem, hogy mi volt az ajándék. Pl. nálatok 4-es?
2019. jan. 15. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a ballagó gyerekek szülei (vegyes csoport, volt, hogy csak 4-en ballagtak) összedobtak annyit, hogy az óvónőknek kijött belőle egy DM-es ajándékutalvány kb. 4-5 ezerért, a dadusnak 2 ezerért és mind a hárman kaptak még 1-1 csokor virágot. Volt olyan év, amikor ékszert kaptak (ékszertervező anyuka csinálta), de általában fejenként 3 ezer forintból kijött a közös ajándék. Nem hiszem, hogy többet várnának. Volt, akik az ovi udvarára fát ültettek kis táblácskával, hogy Panni néni szetetetfája. Sok ötletes dolog van.
2019. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pongi57 válasza:
100%
Mi közöset adtunk, egy olyan fotókönyvet, amin minden oldalpáron egy-egy gyerek fényképe volt, neve és a másik oldalon a kedvenc sütijének a receptje, és ezt az adott gyerek rajzai díszítették. Ez kedves ajándék, nem túl drága, (igaz egy-két önfeláldozó szülőnek sok idejébe energiájába kerül, mire összefogja a többi szülőt, összeszedi az infókat és megszerkeszti a könyvet) hasznos, mert csak kerül bele egy-két olyan recept, amit az óvónéni is szívesen elkészít otthon és jó emlék.
2019. jan. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!