Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mesefilmet néznek az oviban?

Mesefilmet néznek az oviban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mennyire megszokott illetve normális dolog, hogy az óvónő laptopján mesét néznek a gyerekek?

Ma egyéb okok miatt ebéd előtt mentem a gyerekért, és amikor odaértem azt látom, hogy ülnek a szőnyegen és mesét néznek.



2019. jan. 16. 13:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
79%

Kérdés az, hogy ez rendszeres vagy valami különleges ok miatt alakult így pl rémes fejfájása van az ovoneninek, vagy egy felnerult szituáció miatt nézik meg a mesét amit utána eljátszanak, atbeszelnek.


Tőlem távol áll, hogy az oviban mesét nézzenek de van olyan szituáció amikor el tudom fogadni

2019. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon ritkán, de előfordul. Nálunk tv is van a csoportban.
2019. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
88%
nálunk is van ilyen , de nem rendszeresen
2019. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk is előfordul sajnos viszonylag gyakran és egyáltalán nem örülök neki. Állítólag a gyerekek kérik... De mivel minden más oké (közelség óvónők udvar játékok kornyezet maga a csoport) így nem varialok,
2019. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
84%

Fiam azt mesélte, az óvónéni hangszórót kötött a telefonjára, és mesét hallgattak elalvás előtt a Youtube-ról.

EZ sem mindennapos, de előfordul.

Nálunk nagyon sokat foglalkoznak a gyerekekkel, tehát én ezen nem akadok fenn, ha előfordul alkalmanként.

2019. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes, nálunk csak diafilmezés van, és az óvónéni meaél. Még nem hallottam ilyet, de talán csak nem mindennapos dolog.
2019. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nálunk kifejezetten nincs. Meseolvasás van, zenehallgatás.
2019. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
26%
Elképzelhetetlen. Az óvónő fejből mesél nálunk. Zenét csak élőben hallanak, nem felvételről.
2019. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
10%

Volt csajom óvónő. Náluk is ez volt. A mai kölyköket csak ez köti le, sőt náluk PS3 gépek is voltak/vannak, az egyik apuka ajándékaként. Sőt, sok kölyök már telefont is hord!


Ilyen a világ!

2019. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
55%
Nem ilyen a világ. Ilyenek az óvónők. A mi óvónőnk még tud meséket fejből, játszik hangszeren és bevonja a gyerekeket, akik ééééérdekes, odafigyelnek rá!
2019. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!