Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 2 év 10 hónaposan mehet oviba...

2 év 10 hónaposan mehet oviba ha addigra szobatiszta lesz?

Figyelt kérdés
November elején lesz 3 éves a kisfiam és nyáron költözünk egy faluba ahol nincs bölcsi. Ahogy néztem az ovi oldalàn képeket, több olyan kisgyerek is van akinek ott tartották az oviban a 3. szülinapjàt, szóval remélem mehet oda ősztől, mert ha nem akkor nem tudom, hogy lesz. Nekem is kell ott új munkahelyet keresni, párom betud majd járni ide autóval, de mivel 6kor kezd így bölcsibe nem tudja már àthozni. Àprilisban lesz a beiratkozàs.

2019. jan. 19. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az ovodaban van hely, es valoban szobatiszta, akkor 2 es fel eves kora utan mehet. Nekem is voltak most osszel 3 eves kiscsoportosaim.
2019. jan. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szobatiszta, tehát mehet. Pont érintett vagyok a kérdésben, csak saját tapasztalatot tudok írni, mert óvodája válogatja. Nem hinném, hogy kiváratják veled a hátralévő 2 hónapot. Még nagyobb gyerekeknél is előfordul, hogy bepisilnek, ezért kell a teljes váltóruha az ovikban, ha "baleset történne".
2019. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk nem lesz szobatiszta akkor csak 2020 ősszel mehet csak,vagy évközben majd? Akkor már ugye novembertől gyest se kapnék az nagyon gáz lenne, és nincs akire biznàm mert szüleink is még dolgoznak.
2019. jan. 19. 14:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazàból 3 év korkülönbséget akartunk de közben örököltem egy házat így újìtjuk is fél meg a másik, hogy nagyon eleven a kisfiam, éjjel is ébred még, így nem merek egyenlőre még egyet vàllalni, majd csak később
2019. jan. 19. 14:19
 5/8 A kérdező kommentje:
*fel
2019. jan. 19. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Elvileg mehet.

A lányom csoportjában több olyan gyerek van, akik 2,5 évesen kezdtèk az ovit

2019. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van hely, ami azt jelenti, hogy felvettek már minden óvodaköteles gyereket a körzetből, akkor igen. De nem kötelesek felvenni. Mostanában kell érdeklődnöd.
2019. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van hely persze. Év közben is mehet, ha úgy alakul. Nekem szeptember végi a fiam szóval nem oviköteles, nem lett nyáron szobatiszta, bölcsibe már nem vették fel, nekem meg dolgoznom kell. Novemberben kezdett az oviban. Kb 1 hónapja volt ekkor szobatiszta, így kérték.
2019. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!