Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kisfiamat nagyon zavarja ha...

Kisfiamat nagyon zavarja ha az overalbol kilóg a kesztyű. Hogyan varrjam úgy oda, hogy ne zavarja, ne lifegjen?

Figyelt kérdés
Nem bírja elviselni ha bele van varrva, tépi ki. Inkább lefagyassza a kis kezét vagy nem játszik a többiekkel, csak a kesztyű ne logjon az overalon. Az óvónők viszont kérték ,h varrjuk bele. Arra gondoltam, h egy tepozarat várok ra és vissza tepozarazom az overal ujjara, h ne logjon. Egyéb jó ötlet?
2019. jan. 22. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen a tépőzár jó ötlet, vagy nem varrd oda, nem az óvónők parancsolnak.
2019. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha felveszi a kesztyűt akkor már nem lóg ott, amúgy az én lányom meg nem hajlandó felvenni a kesztyűt, úgyhogy nincs kesztyűben, semmi baja nincs ettől, egyszerüen ne varrd rá.
2019. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom, h így nem tud játszani, csak zsebre tett kézzel álldogál (vagy meg azt se mert az egyik overaljan nincs zseb)...

Hat nem ok parancsolnak, de így a kis kesztyű bent marad a szekrényben a polcon, aztán a kutya se adja ra, ő meg még kiscsoportos, hiába mondom neki h vigye magával vagy szóljon az ovononek h adja ra...ez nem történik meg.

2019. jan. 22. 10:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is a tépőzár lesz a megoldás. Én is utáltam gyereknek, nekem madzaggal volt belehúzva a kabát ujjába, de jól jött volna ha oldalra tudom tépőzárazni, hogy ne legyen mindig útba ha nem kell.
2019. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

De ha felveszi a kesztyűt, akkor nem lóg az overálon, nem?

Miért nem veszi fel?

Esetleg varrhatod olyanra, mint nekünk volt kiskorunkban, hogy a 2 kesztyű volt madzagon (vagy gumival) összevarrva, és belefűzve a kabátba, overálba. És ha hideg idő van belerakod, ha nincs nem rakod, és akkor nem lóg az overálon.

[link]


Nem is értem az óvónőket. Akkor vegyek 4 pár kesztyűt, hogy minden kabátra overálra legyen rávarrva 1-1 pár?


Érdekes, a mi ovinkban megoldják rávarrás nélkül is.

2019. jan. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha így se úgy se veszi fel, akkor vágd le! Csak zavaró minden téren. Esetleg patent is megoldás lehet.
2019. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt én sem értem. Miért log a kesztyű, miért nemnhuzza fel?
2019. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja félreérthető voltam, felhuzza ő de csak akkor amikor már fazik a keze. Ergo kb akkor húzná ő már fel, amikor már mondjuk 10-15 perce kint vannak és akkor már rendszerint ő kéri. De addig is jó lenne ha a kabátom lenne rögzítve mert az óvónő tutira nem fog bemenni és kihozni. Tudom macerás a gyerek, dehát ez van... na így jó volna, ha valahogy oda lenne rögzítve úgy h nem lóg, de kéznél van amikor már fazik a keze. Ja a patent még jobb lenne de nincs olyan benyomóm.

Pont a linkelt kép amúgy amit nem bír elviselni :D vannak ilyen agymenesei de gondolom minden gyereknek....

2019. jan. 22. 11:17
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tedd a zsebebe
2019. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Mi az, hogy az óvónő nem adja rá??


Minden alkalommal tedd szépen bele a kabátujjába a kesztyűt reggel. Így, mikor kimennek tízórai után, biztosan kiesik a földre, nem fog elfelejtődni.


Kérdezd meg az óvónőt, miért nem adják rá.

2019. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!