Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyit hiányozhat az ovibol...

Mennyit hiányozhat az ovibol egy gyerek?

Figyelt kérdés

Mint szülő hány napot igazolhatok le? Mozgasfejlesztesre fogunk járni a város másik végébe déli időpontokban ( már csak akkor volt hely..) emiatt se előtte se után már nincs értelme oviba vinni aznap ( kb 1,5 orat lenne bent és alvas időre érnék vissza, be se engednék szerintem.. A fejlesztő leigazolhatja és azt elfogadjak?

Milyen szankció lehet? Gyámhatóság és elveszik a családi pótlékot?


2019. febr. 26. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Semmi szankció nem lesz. Írsz egy kérvényt a vezető óvónőnek, amiben leírod, hogy x napokon a gyerek mozgasfejlesztesen vesz reszt, igy nem megy ovodaba. Gondolom egyheti egy nap, a világon semmi probléma nem lesz belőle
2019. febr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Nekünk a fejlesztő leigazolta az ev minden x napjat, h akkor nem megy oviba, mert mi 10.30-ra járunk.
2019. febr. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Oviban a szülő korlátlanul igazolhat bármennyi hiányzást. Indokolni sem kell.
2019. febr. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni a vezetővel. Én még nyílt napon rákérdeztem, hogy hogy kezelik az ilyen jellegű hiányzásokat, mivel heti 3 fejlesztésre járunk. Teljesen jó volt a hozzáállásuk, semmit nem kell igazolnunk belőle.
2019. febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az ilyen rendszeres programot meg lehet beszélni az ovival. Egyszerűbb is, mint folyton lemondani pl. az ebédet.
2019. febr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a ti ovitok mennyire nézi ezt szigorúan, de van nálunk egy kislány, aki egyik pénteken se jön oviba. Nem fejlesztésre jár, csak anyuka otthon van a kicsivel és úgy döntött rövidebb heteket tartanak és csak 4 nap jár oviba. Sose kértek tőle igazolást, megbeszélte az óvónővel és ennyi.
2019. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagycsopotban veszik "szigorúbban". Nálunk teljesen rugalmasan veszik egyébként. Tavaly nálunk be se írták hiányzónak,úgy vették mintha oviban lenne. Sajnos május,júniusban heti 2-3 napot hiányzott,mert csak délelőtt volt fejlesztés,gyógytorna.
2019. febr. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!