Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tehet ilyet az óvónő?

Tehet ilyet az óvónő?

Figyelt kérdés

A gyeremekemnek az apjával külön mentünk már évekkel ezelőtt azóta én már házasságban élek. A gyerek nálam lett elhelyezve teljes jogú felügyeletem van. Természetesen az apa viheti a gyereket amikor tudja vagy szeretné. Viszont folyamatosan a férjem ellen beszéli a gyereket 3 éves kora óta.. néha elég durván. Sokszor szóltam neki ez miatt és veszekedtünk is. Mára enyhült a dolog viszont a gyerekbe benne maradt h apa bántani akarja a páromat sőt rám is voltak durva megjegyzései idézek leszúr engem is..

Na most a problémám az lenne h az oviban az óvónő önkényesen meghívta az apát az anyáknapi műsorra amit nem tudok hova tenni mivel tudja h enyém a felügyeleti jog és én a férjemmel vagy egyedül szerettem volna elmenni mivel a gyerek ideges lesz ha a közelben látja az apját meg a férjemet és azon aggódik h mi lesz..

Tehát a kérdésem az lenne megszólhatom e ezt az oviban vagy nyeljem le a békát valahogy? Na persze úgy gondolom ez a férjemre is elég megalázó mivel ő neveli velem a gyereket többet tett le az asztalra és többet foglalkozik vele mint az apja valaha is..


2019. ápr. 15. 14:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szólhatsz hogy nem szeretnèd hogy ott legyen .
2019. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem tehet ilyet és teljes joggal elküldheted a jó büdös édesanyjába. Egyáltalán mi keresnivalója van ott egy ANYÁKNAPI műsoron? Rúgasd ki a hülye .csát!
2019. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Az óvónő tud ezekről az ellentétekről? Nem lehet, csak az exed megkérdezte jöhet-e apa is, ő meg rábólintott?
2019. ápr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez velem történik, már régen leállítottam volna. Ne hagyd magad, mégis mit képzel magáról?
2019. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Ne hagy magad egy óvó nőnek nem illik így belemászni a magán életetekbe
2019. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egész napos kirándulást szervez, anyák napja alkalmából...

Reggel 8-tól 16 óráig...


SZóval sok mindent megtesznek, másokat figyelmen kívül hagyva.


SZólj az óvónőnek, hogy nem szeretnéd, hogy apuka ott legyen. Végső esetben aznap ne vidd a gyereked oviba. Talán akkor észbe kap.

2019. ápr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

Miért dolga az óvónőnek a családi viszályba beavatkozni?

Ő meghivta a gyermek édesanyját-édesapját, ha valakinek nincs ott keresnivalója az a párod. Mit szólnál ha téged nem hívnának hanem apuka új nője menne az anyák napjára?


A volt férjed a gyerek apja, részt vesz a gyerek életében. Ha nem tetszik, fordulj bírósághoz és tiltasd el a gyerektől. De az óvónőtől ne várd a megoldását annak amit ti nem tudtok elintézni.

2019. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Azt tudja csak hogy nálam van ugye elhelyezve azt nem h milyen problèmák voltak vannak.. úgy vagyok vele h ez nem tartozik rá, mivel én ezt úgy gondoltam az ilyet velem kellene megbeszélnie elsônek is.. erre most az apukával kezdte.. hozzáteszem ebben az évben most vitte harmadjára oviba a gyereket.. Bunkó nem akarok lenni nehogy a gyerekem szívja meg.. még szerencse h idén ballag már. Most eléggé mérges vagyok meg ideges ez miatt. És hozzá teszem nem vagyok apuka ellenes vagy ilyesmi, csak amiket megcsinált túl ment egy határon. És nem bennem tett kárt hanem a saját gyerekében lelkileg.
2019. ápr. 15. 15:38
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

Nálunk is meghívták apukákat az utolsó anyák napjara-lehet nem is az óvónő, hanem a gyereked. Hiszen nyilván a teljes csoportnak mondták el, beszélték meg, hogy apukák is hivatalosak. A gyereked meg annyit érzékelt meg kell hívni apát is.

Oké, elballag, de jön az iskola, szerintem rendeznétek kéne a viszonyotokat.

2019. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es mint írtam meg vannak a dolgok amiért nem szerettem volna h ott legyen..

És ha akartam volna simán eltilthattam volna tőle,de ezt nem szerettem volna mivel a gyerek szereti az apját.. de vannak dolgok amik már kárt tettek benne. A férjem többet foglalkozik vele mint ő.. ha csak egy példát mondok az apuka van h úgy hozta haza a gyereket h 39 fokos láza volt és szte lázas de oldjam meg neki nincs otthon gyógyszere.. a férjem viszont ha nem bírom levinni vigyük az ügyeletre gyorsan.. lehet h ő csinálta meg a gyereket.. de a férjem aki inkább apaként viselkedik vele.. Na ennyit erről...

2019. ápr. 15. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!