Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hány évesen mondott el mondóká...

Hány évesen mondott el mondókát önállóan a kisfiatok végig?

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
4 évesen de akkor is noszogatásra pici zsarolásra. Nem szeret mondókázni énekelni ha én belelezdtem vagy zene szólt akkor elment a szobából. Ovis műsorok alatt sem szólal meg, nekem mar kellemetlen minden gyerek előad valamit az enyém meg csak áll vagy annyit sem csinál.
2019. máj. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Első, ez komoly? “Kis zsarolásra”? Az egy gyerek, nem pedig cirkuszi majom...
2019. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Meg nem volt 2,5eves, de jart bolcsodebe.
2019. máj. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
szerintem olyan 18-20 hónapos kora körül. 22 hónaposan már elénekelte a mamának a Boldog születésnapot!-ot.
2019. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
20 hónaposan a hinta palinta volt az első. 25 hónaposan énekelt a Télapónak. Nem járt bölcsibe. Most múlt 3,5 éves, ovis, minden héten meglep 1-2 új mondókával. Itthon 3 versszakos verssel készültünk a mamáknak anyák napjára. Kislányom éppen 1,5 éves. Ahogy a fiammal tanultuk a locsolóverset, a lányom azóta is próbálja mondogatni az első 2 sorát. Amiket kb születése óta hall, azokból meg annyit mond vissza, hogy "boci boci taaka, füle". :D
2019. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!