Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit kap a családtól az oviból...

Mit kap a családtól az oviból ballagó gyerkőc?

Figyelt kérdés

2019. máj. 21. 09:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
Egy plüssből készült virágcsokrot. Az évzáró műsor után fogjuk odaadni neki.
2019. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Huh darázsfészekbe nyúltál :) Az ilyen kérdésre az szokott jönni hogy minek erre ajándék, minek a felhajtás?

Nálunk nem kapott effektív ajándékot, viszont olyan csokrokat csináltatott minden vendég ami jópofa (plüssteknős volt benne, kapott lufit, stb.) illetve a vendegekkel utána vacsorázni mentünk egy olasz pizzériába, 4 nagyszülővel és keresztszülőkkel, amit mi álltunk.

De van aki pl. ilyenkor adja ajandéknak az iskolatáskát, tolltartót, stb. Az is jó ötlet!

2019. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Puszit.
2019. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen, ..tőlünk egy focilabdát kap mert ez a vágya nem mondta de tudom, illetve egy macis csokor, nagyszülőktől pedig iskolatáskát fog kapni de azért mégis érdekel ki mit ad ebben az esetben .
2019. máj. 21. 09:19
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

Lefogtok pontozni de mi nagy ünnepséget rendezünk, több mint 30an leszünk egy étteremben tartjuk pénteken.

Lego készleteket, nerf fegyvereket és telefont fog kapni a fiam. A vendégektől nem tudjuk, hogy mit, annyit kértünk ne iskolaszereket.

2019. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

egyik mama pénzt adott, én meg ráhagytam a gyerekre, hogy költse el. Focis kártya lett belőle egy valaggal :o Aztán meg én kaptam, hogy milyen hülyeség már ez! Na, ezért nem kell egy 6évesnek pénzt adni. Majd legközelebb nem teszik, vagy pedig nem szólnak bele, hogy mire költi.

Másik mamától focilabdát kapott.

Tőlünk könyvet.

2019. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%
Semmi extrát, elmentünk közösen fagyizni.
2019. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
semmit
2019. máj. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%

Semmi extrat.


Valami jatekot, amit szeretne, lufit es elmegyunk egy cukraszdaba.

2019. máj. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
10-es, bocs de mi közöd van hozzá?? Mellesleg a gyk szabályzatában benne van hogy a KERDÉSRE válaszolj, ne a válaszokra reagálj.
2019. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!