Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvónők miért 2 héttel...

Az óvónők miért 2 héttel előtte szólnak csak?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van az óvónőkből, semmit nem tudnak időben közölni. 2 hét múlva lesz az óvodai ballagásunk, de hát így hogyan készüljön az ember előre? Egyszerűen felháborítónak tartom, hogy nem közlik, hogy mibe kell menni ballagásra és azt se, hogy mennyivel előbb menjek a gyerekemért, ha a ballagás 16:30-kor kezdődik. Ez olyan nagy kérés?
2019. máj. 21. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
A ballagás időpontja nálunk már hónapokkal előre ki van tűzve,ha a gyerek ballag akkor pedig addig járok az óvónők nyakára míg meg nem tudom az időpontot. Az hogy mibe ballag a gyerekem pedig egyértelmű szerintem.
2019. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 piroska és a farkas ***** válasza:
76%
Ezt most nem teljesen értem . 2 hét nem elég arra, h beszerezd, amiben menni kell?
2019. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Felháborít, hogy a többi szülő se tudja időben kérni a szabiját!
2019. máj. 21. 16:05
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

2 hét nem elég elintezni mindent? Na ne viccelj már, nem egy esküvő, csak egy ovis ballagás.

Nálunk is csak 3-4 hete van meg a pontos dátum.

2019. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Mivel nagycsoportos a gyereked, egész évben készülhetsz, hogy év végén ballagás lesz. A pontos dátumot miért ne lenne elég 2 héttel előtte fixálni? Sokat nem kell rá készülni, ez még csak ovi. Azt is megmondják már év elején ha kérdezed, hogy mibe ballagjon a gyerek, és magadtól nem tudod. Az meg, hogy 16:30-kor kezdődik, nem nehéz kitalálni, mivel más programok is ekkor kezdődnek egész évben, + - fél óra maximum.
2019. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

De itt gyakorin szerinted ki tud segíteni ezen? Én értem hogy tök jó itt szidni őket de nem nekik kéne ezt jelezni?

Sokszor a szülőknek sincs több esze....itt gyalázkodnak ahelyett hogy ott orvosolnák a problémát ahol talán megoldás is születne.

2019. máj. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Megértem azon részét a problémának, hogy van olyan főnök, akinek nem elég két héttel előre jelezni a szabadságot.

De azt nem, hogy konkrétan mire kíváncsi a kérdező. vagy csak háborogni akart egyet? Mert konkrét kérdése nincs.

2019. máj. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Erre miért kell szabadság? Péntek délután van, gondolom. Legfeljebb egy-két órára kell elkérezkedni. Mire nem elég két hét?
2019. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Mit kell annyit készülni amire nem elég két hét. A dátum hozzávetőlegesen sejthető, akár a tavalyinak az időpontjából. Nyilván nem júliusban lesz.
2019. máj. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem kérdeztél rá már korábban? Ezeket a dátumokat már év elején eldöntik, szóval nyugodtan érdeklődhettél volna csak nem jutott eszedbe hamarabb. Tipikus. Minden oviban és suliban van olyan leszarom-szülő, akinek nem jut eszébe hogy évzáró lesz, anyák napja lesz, vagy hogy kell-e ünneplő a fotózáshoz de ha a pedagógusnak sem jut eszébe kiírni hamarabb, hát égnek áll a haja.

Én gyerekem már sulis de ez nálunk is probléma sok anyukánál. Nem érdeklődik, nem nézi a suli honlapot, de ha valamit beírnak (ami amúgy tök egyértelmű hogy kb. ekkpra lehetett számítani és rá lehetett kérdezni már korábban) akkor háborog hogy "há' most szóóól??"

2019. máj. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!