Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A ti ovitokba hogy megy ez?

A ti ovitokba hogy megy ez?

Figyelt kérdés

Nálunk kötelező zöldséget vagy gyümölcsöt vinni,mindennap más viszi. Az óvoda csak a boltban vásároltat fogadja el a blokkal.

Ugyan ez a helyzet a tortával is.

Engem kicsit bosszant ugyan is cukrásznak tanultam és itthon fele annyi pénzből tudnék sütni.

Érik a cseresznyénk is szívesen vinnék be nem csak akkor amikor mi ránk kerül a sor,de így sajnos lehet.


2019. máj. 22. 16:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Minden óvodában így van.HACCP rendszer. Az otthoni cucc nem visszakövethető, ha egy gyerek megbetegszik. Te lehet hogy tisztán és jó minőségű alapanyagokból sütsz, a másik meg mocskos konyhában xarbol.
2019. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
A torta igen, a gyümölcsről nem kérnek blokkot.
2019. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk is csak blokkal fogadják el.

Ettől függetlenül volt aki behozta a nagyi sütijét hétfőn. Persze nem tudta milyen összetevők vannak benne.

Egy allergiás kisfiúnak feldagadt az egész feje, mentőt kellett hívni, majdnem ott halt meg...

A bolti tortán rajta vannak az összetevők.

2019. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
26%
Elég logikus ez a dolog, mit nem lehet érteni ezen? 21. század, sok a rosszindulatú barom ember, aki annyira ráér hogy képes napokig azon ügyködni hogy tegyen másnak keresztbe, nem baj hogy semmi haszna nem lesz belőle de neki jó ha más szenved. Ilyen világban ne csodálkozz ezen a rendszeren. Lehet hogy nem mindenki ilyen, de ma már senkiről se tudhatod mi a szándéka. Valaki arra is képes lenne hogy a fáról leszedett gyümölcsöt a családjának adja, a földre esettet ami még kinézetre jó oda adja másnak, aztán hogy mi történt ott vele azt senki se tudja, lehet rossz lehet jó is. Ha meg tortát süt, lehet hogy a lejárt szarjaikból rakja össze mert szarik rá. Aztán jönnek a fertőzések meg minden. Az ilyen barmok miatt. Ez a mai világ. Mindenki a saját érdekeit nézi és ha valaki nem szimpi egyből keresztbe rak neki.
2019. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%

A mi ovinkban sem lehet semmi házit bevinni. Jobb is így mert tudják követni az allergén anyagokat.

Most pénteken lesz a fiam szülinapja, az allergiás gyerekek miatt laktóz glutén és cukor mentes epres tortája lesz.

2019. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Gyümölcshöz nem, de a tortàhoz nálunk is kérnek blokkot, és én örülök is neki, pedig én is cukrásznak tanultam, itthon megrendelèsre is szoktam tortàkat csinálni..

Jobb ez így!

2019. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Nalunk tortat egyaltalan nem lehet be vinni. Gyumit meg zoldseget heti egy alkalommal kell vinni de nem szolnak ezert ha veletlenul ki marad egy het. Nalunk csak az van megszabva hogy a gyumibol max 3db lehet vinni. Mivel ha minden gyerek visz akkor mar nem tudjak hova tenni. De viszont nem kernek blokkot.
2019. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk beengedik a házit, karácsonykor még kértek is sütit, mézeskalácsot a bulihoz, muffinokat vittünk be. De olvastam már itt többször, hogy elvileg nem szabad. Gyümit heti osztásban viszünk, mindenki az adott hétre, amire fel van írva, nem kell blokk.
2019. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
16%

Hat amugy sehol sem engedik.

Gyümiről nem kell blokk, a tortat en sütöttem és vittem be. Az alapanyagokról vittem be blokkot, mindig igy csináltam, nem csináltak ügyet belöle, jobban szeretik a házit. Tiszta a konyhám, soha semmi bajuk nem lett a gyerekeknek. Tanultam cukraszatot, igy nem rendelek, mert minek? Viszem a blokkot, minden bolti, olyan helyrol ahol mindennap vásárol más is.

2019. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Suti/trotarol kell blokk.


Gyumolcs/zoldsegrol nem...

2019. máj. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!