Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ez a ti óvodátokban hogy működik?

Ez a ti óvodátokban hogy működik?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz az ovis ballagás. Minden nagy csoportos megy iskolába, de az én lányom nem,ő a legfiatalabb is. Neki miért kell idén is ballagnia,ha jövőre ugyan úgy ballag? Az óvónő válasza,hogy együtt készülnek,meg ő is kap tarisznyát. De nem értem ez hogy függ össze?

2019. máj. 28. 06:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%

Keresztlányom júli 29-én született. 6 évesen ment suliba. Most 3. osztályos, nem bánják a szülők, hogy így döntöttek.

Szóval az nem indok, hogy júniusi. Az már inkább, ha nem iskolaérett.


Én aznap nem vinném. Probléma megoldva.

Ha csak ő maradna ki, akkor meg az lenne a baj, hogy kiközösítik. Nehéz az óvónőknek is jól cselekedni...

2019. máj. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
95%

Muszáj menni? Megmondod aznap reggel, hogy fáj a hasa, otthon tartod. Ennyi.

Mit tudnak cainálni?

2019. máj. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt tavaly a lányom csoportjában. Egy kislány volt aki maradt az oviban, de ő is ballagott a többiekkel.

Lehet kicsit furcsa, hogy kétszer ballag, de én jobbnak tartom, mintha egyedül ő nem venne részt az ünnepségen. Főleg hogy nem csak ballagás, hanem évzáró műsor is egyben.

2019. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy gyerek ettől teljesen összezavarodik.Ballagás,ünnepség,tarisznya,aztán jövőre ugyanez.Készülhetnek együtt,de a nőnek ott bent meg kellett volna magyaráznia,hogy ez mi most,mit miért csinálnak,stb.Gondolom nincs aki külön vigyázzon ott bent rá,simán kivenném arra a napra.
2019. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vinném be, reggel fájt a hasa nem tud menni és ennyi.

Gondolj bele mit élhet át majd ott. Mindenkit ünnepelnek, virág ballagás iskola ő meg ott marad az oviban.

2019. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem azt mondta,az ovónő,hogy mivel 2013 ban született így még rá ez érvényes. De hát nem árt neki még 1 év ovi."


hülye az óvónő.

2010-es (év végi) a gyerekem, van neki 2011 augusztudban született osztálytársa.


Az más kérdés, ha nem érett, és jót fog tenni még egy év, de akkor nem a születési dátuma alapján.

2019. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy a gyedrek akar-e menni?

Készült-e, szeretne-e szerepelni, részese lenni a többiekkel a búcsúnak. Hiszen egymástól is búcsúznak most.

2019. máj. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Menni akar. Mondogatja,hogy menni kell mert búcsúznak a középsősöktől. De nem érti meg,hogy ő nem megy iskolába,neki nem kell búcsúznia.
2019. máj. 28. 14:17
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
De hát tulajdonképpen ő is búcsúzik, csak nem a középsősöktől, hanem a mostani társaitól, meg feltételezem az óvónéniktől (ha új csoportba kerül). Ha az óvónők úgy gondolják, hogy ő is ballagjon, és a gyerek is menni szeretne, akkor végül is miért probléma neked ez a dolog?
2019. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Azért probléma, mert teljesen feleslegesnek tartom. Most gondolj bele: Elballag idén, aztán szeptemberben újra ovódás lesz,újra járja az évet,majd megint elballag. Na ennek mi értelme van? A társaitól nem kell elbúcsúznia,mert akivel akar avval úgy is találkoznak. Értem én,hogy igy együtt már nem lesznek egy csoport,de akkor sincs értelme.
2019. máj. 28. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!