Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviba járó gyermekednek miből...

Oviba járó gyermekednek miből mennyi ruhája van?

Figyelt kérdés
Ősztől megy oviba a kisfiam én pedig vissza dolgozni. Előre megszeretnék venni neki pár ruhát a nyáron, ne egyszerre kelljen mindent. Novemberben lesz 3 éves, most 98-as ruhát hord, 98 centi, már ősztől gondolom 104-es kell. Míg itthon voltunk gyakran mostam, 6-7 váltásruha így elég volt.

#óvoda #óvodakezdés #váltásruha
2019. máj. 28. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Minimum 10 mindenből, nadrág, póló, rövidnadrág, pulcsi, tornaruha , 2 pizsama (+az otthoni). Dzsekiből is érdemes kettőt, vékonyabb,vastagabb, esetleg mellény. Cipőből min. kettő, gumicsizma + benti cipő vagy szanda, külön tornacipő.
2019. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ha most mindenből megvesz 10-et, azt mennyi idő után kell cserélni, mármint mikorra növi ki?
2019. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan kinövik, nem érdemes annyit megvenni mert nem tudja kihasználni.
2019. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én gyerekem évente vált méretet hosszra, de súlyra minimálisat csak.


A 2 évvel ezelőtti hosszabb nadrágja jelenleg rövidnadrág, amit most nyáron fog hordani.


Így jó sok holmija van, amúgy direktbe nem halmozom

2019. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!