Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodában hogyan történik a...

Óvodában hogyan történik a pelenkázás?

Figyelt kérdés

Akiknek a gyereke nem lett szobatiszta az oviig,

Az óvónők honna tudják h cserélni kell?

Hogyan cserélki ki neki?

Mennyiszer cserélik egy nap?


Tapasztalatok érdekelnek.


2019. máj. 28. 15:50
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
22%

Egy gyerek 3 évesen megy legkorábban ovodaba, ekkorra már RÉG szobatiszta, amennyiben egészséges, normális gyereked van!


És igen, többiek hasznos válaszokat adtak, nem vesznek fel pelusos gyereket!

2019. máj. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk nem feltétel a szobatisztaság, de nem pelenkáznak. Tehát ha bepisil, akkor ruhát cserélnek. Ha naponta többször történik, akkor többször cserélnek. Ha alvás közben is, akkor még az ágyneműt is cserélik, így naponta a szülő jókora csomagot vihet haza és vissza.
2019. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
55%

Igen, ezt írtam én is, hogy 3-3,5 évesen szobatiszták a gyerekek, de az bizi haszontalannak bizonyult.


Vannak eltérések a gyerekek között, de nem évekre kell gondolni.

2019. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is csak szobatiszta gyereket vesznek fel.
2019. máj. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
32%
#8as és 13as válaszolót pedig hiába pontozod le,.mert akkor is igaza van! Egyetlenegy 3-3,5 éves gyereket nem ismerek, aki még mindig pelusos lenne, pedig óvodában is dolgoztam.
2019. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
92%
Felénk pld olyan kevés a gyerek, hogy 2,5 éves gyereket bevesznek oviba, annak ellenére hogy nem szobatiszta és cserélik rajta a pelenkát.(Épp csak 1000 fős falu)
2019. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
92%
#7 vagyok, az én fiam februárban lett 3 és most van leszokóban a pelenkáról, szeptemberben kezdi csak az ovit, semmi gond nincs vele
2019. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
37%

Komolyan lepontozza valaki azt, hogy nem veszik be az oviba, aki nem szobatiszta? Attol ez még alapelvaras marad az olyan kivételes helyzetektől eltekintve, mint ahogy írták is, ha nincs elég gyerek. Az egyik, hogy 3 éves korára már elvárható, hogy egy gyerek szobat

iszta

2019. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
44%
Nalunk se mehetett pelusban oviba. Ezert is kezdte aprilis helyett szeptemberben az ovit. Akkor azt mondta nekem az igazgato hogy ez torveny hogy nem mehet a gyerek pelusban.
2019. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
46%
Folyt. Szobatiszta legyen. A másik, hogy szerinted egy óvónő feladata, hogy tisztába tegye a gyerekeket napi többször? Hogy lenne erre kapacitás? Aki írta, hogy cserelik a pisis cuccot, ott meg a szülő mossa őket. Nem az óvoda feladata, hogy szobatisztava nevelje a gyereket.
2019. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!