Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Te mit tennél ilyen helyzetben?

Te mit tennél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt a helyzetet okosan kezelni? Elmondod hússzor a gyereknek hogy ne köpködje,rugdossa a társát,erre csak azért is ezt csinálja,és a következő pillanatban a képedbe röhög. Most kezdtem egy oviban,és elkeserít ez a helyzet.
2019. máj. 29. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

A társ óvónőd hogyan kezeli?

Kérjek nyugodtan tanácsot tőle!

Ilyen esetben nálunk fokozatosság van. Rászólok egyszer, kétszer, háromszor , ha nem hagyta abba akkor fogom és “kiemelem” a helyzetből, elbeszélgettek vele, hogy ezt miért csinálja, mit szólna ha őt is köpködnék, rúgdosnák, ő sem érezné jól magát stb. Kicsit ilyenkor leultetem az asztalhoz mondjuk kirakózni, előtte viszont minden esetben bocsánatot kell kérnie attól akit bántott.

Ha rendszeres a probléma jelezni a szülőknek

2019. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%
Végzettség nélkül kezdtél, vagy hogy???
2019. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Csak megsúgom kettes, hogy sajnos azt nem tanítják, hogy mit csinálj az ilyen típusú gyerekekkel.

Kérdező, fogsz még látni sokkal rosszabbat is, nem cukormáz ez a hivatás, kérdezz és tanulj a kollégáktól, nem szégyen !

2019. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Ne mondd már 3-mas, amikor ma már a dajkaképzőben is a tananyag része a gyermekpszichológia és "neveléstan"
2019. máj. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagy csoport,100%-ban roma kisgyerek. Az hogy mit szólna hozzá ha vele tennék nem hatja meg őket,
2019. máj. 29. 19:21
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

De momdom már. Egy dolog a könyv és az elmélet, más dolog a gyakorlat.

Kérdező, írtam, kérj tanácsot a kollégáidtól.

2019. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Félreállítanám a játékból egy rövid időre. "Sarokba állítás." De nem muszáj sarokba, csak nem mehet a többi közé.
2019. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Egész őszintén válaszoljak, hogy kezelném? Felmondanék a csába, és keresnék egy olyan munkahelyet, ahol normális gyerekekkel tölthetem a napomat...
2019. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%

Felmondanék.

Vagyis valószínűleg el sem vállaltam volna

2019. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Sajnálom a dolgot, mert tudom, hogy jó lenne ha ezekkel a gyerekekkel is foglalkozna valaki és ők is csak áldozatok, de bizony én se vállalnám be ezt a munkahelyet..... Még a végén megver a kiccsalád’ ha valóban fegyelmezni próbálod a gyerekeiket...
2019. máj. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!