Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A nem teljesen szobatiszta...

A nem teljesen szobatiszta gyereknél kérheti az óvónő, hogy vigyünk tisztasági vagy e. ü. betétet?

Figyelt kérdés

Pelust ugye nem lehet bevinni, viszont ruhát nem akarnak cserélni.

Van aki tapasztalt már ilyet h így oldották meg?


2019. jún. 20. 14:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szetintem az sokat nem ér :(


Amit el tudnék képzelni a leszoktató bugyi (mosható pelenkás boltokban, csoportokban beszerezhető). Ha csak az eleje csurog be azt megfogja, egy kisebb pisit is egyes típusok, de mégse pelenka. Teljesen bugyi fazonu.

2019. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hallottam ilyet, de szerencsés akit egyáltalán felvesznek úgy oviba hogy nem teljesen szobatiszta. Nálunk sajnos nem tolerálják.
2019. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

Olyan nincs, hogy ruhát nem akarnak cserélni.

Vinnék 5 váltást, és oldják meg.

Ha nem akarják, akkor viszek bugyipelust.

2019. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk sem tolerálják, fel sem veszik. Ilyenről pedig abszolút nem hallottam még senkitől
2019. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Miért tőletek ezt kérték?

Nem túl okos megoldás, mert se a tisztasági, se az eü-i nem jó erre. Inkontinencia betét alkalmas csak a becsorgásra, de tudod ki rakna betétet a 3 évese alá.. én biztos hogy nem.

Ha nem szobatiszta, ne kezdjen még. Mi is felmentést kértünk.

2019. jún. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem arról van szó, hogy tolerálják vagy sem. Az óvoda egyszerűen nem a pelenkás gyerrkekre van berendezkedve. Alapvető felvételi követelmény a szobatisztaság. Ez már nem a bölcsöde! Természetesen 3 éves gyerekkel előfordulhat, hogy bepisil, akkor kicsréljük a ruháját. De ha ez rendszeres, napi szintű, akkor a gyerek még nem óvodaérett.
2019. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk (vidéki kisváros) felvették az 2 év 8 hónapos kisfiamat. A bölcsiben kevesebb a férőhely, itt ha van hely, felveszik a nem óvoda-köteleseket is. Nálunk az volt a kérés, hogy aki még nem szobatiszta, bugyipelenkát hozzon. Tisztasági, meg eü. betétet biztos, hogy nem adtam volna a fiú gyereknek! Átöltöztetni meg kutya kötelességük. Sok ovi nem vállalja a pelenkázást (az tényleg nem kötelességük) és inkább ötször öltöztetik.
2019. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy ezt annyira nem értem.. A bepisilős kérdéseknél mindenki írja, hogy nem erőltethető, meg idegrendszeri eredetű a szobatisztaság.

Az ilyen típusú kérdéseknél meg jönnek a nem óvodaérett kifejezésekkel. Akkor hogy van ez?

2019. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
6: Na igen, ha lenne bölcsi biztos hogy én is beadnám mert hogy dolgoznom azt kell. Ilyen helyzetben némileg toleránsabbak lehetnének az óvónők a "balesetekkel", mert erről ugyanúgy a szülő sem tehet, hiszen hiába megy az igényével a városvezetéshez ha lerázzák valami mondvacsinált indokkal... legutóbb pl. azzal hogy a régi bölcsi épülete nem felel meg, majd építenek újat de még tervek sincsenek.
2019. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

8: egyetértek veled, ezt én sem értem. Meg hogy "fiúknál később várható a szobatisztaság"...

Még sincs egy kis tolerancia.

2019. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!