Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autista gyerekeiteknek annak...

Autista gyerekeiteknek annak idején volt klasszikus szeparációs szorongása?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert valahol kivülállóként nem tudom eldönteni hogy az autista gyerekek tulajdonképpen nagyon ragaszkodnak vagy épp ellenkezőleg. Teljessn jól elvanak egymagukban is. (Esetleg kinél mi a jellemző) és hogy ez vajon poci korba már megmutatkozik-e

2019. okt. 5. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt semmi szeparációs szorongása és a legrosszabb hogy nem kötődik senkihez sem. Nincs meg benne az anya apa iránti kötelék. Ha 2 napig nem lát minket sem hiányzunk neki, mintha nem léteznénk
2019. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 es milyen idős a gyermeked?

Mikor derült ki hogy autista?

2019. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves Első! Köszönöm a valaszt. Nem lehet könyü nektek. Ő most hany éves, veletek el?

Soha nem is lattatok hogy kulonosebben kotodne hozzatok? Teszem azt bujt hozzatok, mosolygott ratok? Ilyesmi..

2019. okt. 5. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező?

Neked milyen idős gyermeked van?

2019. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem egy 10 honapos gyerekem van, de nem miatta kerdezem. Ha nem is durvan, de neki volt valamennyi szeparacios szorongasa, bar mi nem őrültünk meg tőle. 7-7,5 honaposan reggelente orditott ha magara mertem hagyni. Kb 8,5 hos koraig tartott amikor elkezdett maszni.

Kivancsisagbol kerdezem csak egyebkent.

2019. okt. 5. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező.Az előző vagyok.Nekem 17 hós van,neki sajnos nem volt szeparaciós szorongás a,nem kötődik hozzánk,erős a gyanúm hogy autista.Több más tünet alapján is.
2019. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az autizmus ebben is, mint sok más tünetet illetően elég változatosan nyilvánulhat meg. Az én gyerekemnek nagyon erős szeparációs szorongása volt, kicsit előbb is alakult ki, mint szokott és nagyon elhúzódott, gyakorlatilag még most is sokszor előjön. 7 éves, magasan funkcionáló autista.
2019. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt szeparációs szorongása, sőt mióta oviba jár azóta újfent szorong szegénykém. Nagyon anyás, az oviban is csak annyi baja van hogy én nem vagyok ott, de ez elég nagy baj, merthogy mit fog ő ott csinálni nélkülem és ha az apjával mennek valahova akkor is kérdezi én miért nem megyek. Akkor a legboldogabb ha ketten vagyunk pedig amúgy szeret még jónéhány embert rajtam kívül. Babakorában jól elvolt egyedül is, mostmár nagyon nem szeret egyedül lenni. Teljesen más a gyerek mint 2 évesen ami jó mert akkor nagyon auti volt és most hamarosan 5 lesz és mostmár kevésbé, sokat változnak hónapok alatt is :)
2019. okt. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!