Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Bárki ránéz vagy hozzászòl...

Bárki ránéz vagy hozzászòl sír ordìt a 18 hònapos lânyom. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2 honap mulva van idopontunk a pszihologushoz mert mar nagyon eldurvult a helyzet es felek varhjva menni. Minden vele egykorutol sir fel inadja az àllatokat de ha hangot adnak ki ordit. En eleg sokat repulok vele mivel kulfoldon elek de rengeteg ismerősön van aki szi ten kulföldön èl es havonta repul de nem csinálja ezt a gyereke. Jarunk kozossegbe mondjuk főleg hétvégèn. Mitvtegyek?
2019. okt. 30. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amit tudsz csinálni, hogy terápia szerüen elkezdesz vele foglalkozni.


Pl kérj meg egy távoli ismeröst akitöl elkezdene sírni, hogy szoljon hozzá. Mikor elkezdene sírni, akkor mondod neki, hogy látod anya sem sír, anya meg is simogatja a nénit. Majd egyre közelebb menjél vele. Engedd, hogy ez a valaki téged is megsimogasson, és lássa, hogy te ettöl vidám vagy.

Ha a kutya elkezd ugatni akkor kezdj el nevetni, hogy oh de aranyos ugat a kutya...


Mikor meglátjátok a szomszédot, mond neki, hogy ott van Lacibácsi , milyen jó köszönünk neki. Ès te elöre köszönsz, hogy jó reggelt laci bácsi....


A lényeg, hogy a gyerek érezze, hogy neked ez egy pozitív élmény.

2019. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolò. Règòta küzdünk ezzel a problémával sokakkal beszéltem mar erről de idàig ez a leghasznosabb válasz és segítség amit kaptam.Szívből köszönöm
2019. okt. 31. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!