Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az autista gyerek babakorban...

Az autista gyerek babakorban megtanul tapsolni, integetni később mutogatni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 10:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
igen.
2019. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindegyik. Az enyém aoha nem csinálta egyiket sem.

Autista.

2019. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Az enyém is integetett,tapsolt,mutogatott.
2019. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Akiknek megtanukta ezeket mikor?Milyen idős korban?
2019. nov. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nalunk unokanővéremnek van egy kisfia. Ő most 9 hónapos vagy picit több. Tapsolni 8 hónaposan tanult meg. Azt azóta is szivesen csinálja, legalábbis amikor látom. Integetni is szokott néha, de azt van mikor keveri a tapsolással. Utóbbit csak mostanság láttam tőle, illetve hallottam hogy mondják neki, ő pedig próbálkozik, ha olyan kedve van. Mutogatni még nem láttam. Szerintem az még korai is, persze ki tudja. Más baba nem nagyon van a környezetemben.
2019. nov. 18. 17:46
 6/26 anonim ***** válasza:
Ez alapján amit leirtál miért gondolnád autistának?
2019. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem azért kérdeztem mert annak gondolom. Szerintem tök cuki, bár ha nem lenne az is nagyon pici korban van bármilyen diagnózishoz is amire természtesen semmi szükség. Unokatesóm fobiája a dolog, csak kiváncsi voltam, hogy van-e alapja azok után hogy szerintem nagyon ügyes a maga korában. A mutogatást már nagyon várja, bar ugye azt még nem csinálja.
2019. nov. 18. 18:23
 8/26 anonim ***** válasza:

Értem,sajnos nekem is fóbiám ez.Csak nekem mar másféléves,de nagyon kevés dologra és ritkán mutogat.Tapsolni tud,integetni is,de ritkan szokott.

Több más tünet miatt félek.

Mutogatni különben 1 évesen kell a státusz szerint.

2019. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából a kortársaival egy időben csinálta ezeket is, nem emlékszem már pontosan. Egyébként 2 éves kora után jöttek az auti vonások.Ha én mernék második gyereket vállalni, kb 3-4 éves korára tudnék megnyugodni,az elsővel való tapasztalataim miatt.
2019. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Mik voltak az auti vonasok?

2019. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!