Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » SNI-s gyerek szégyellni való?

SNI-s gyerek szégyellni való?

Figyelt kérdés
Az autista/ADHD/down/roma gyerekkel él valaki falun esetleg? Mit szólnak?
2020. nov. 19. 13:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
92%

Egy szociális gondozó és ápoló ilyet nem kérdez. A roma etnikumot meg kötve hiszem, hogy neked a képzésen SNI-ként szóba jött.

Mese habbal.

2020. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
97%

Sem roma etnikumú gyermeket, sem sni-s gyermeket nem szégyelnék/, szégyellek, nekem autista fiam van. Falun annyit kapunk hogy de hát nem is látszik rajta, és ennyi. Elején mintha kicsit sajnáltak volna


Egyébként én is tanultam szoc ápolást, nem veszik egy kalap alá az snit és a romát, ezt el ne higgye senki a kérdezőnek!

Némelyik könyvben hátrányos helyzetűnek titulálják őket, ahogy az sni-s gyerekeket, talán ezzel kevered kérdező, de érdemes lenne akkor újratanulni azt a könyvet, mert elsőre nem sikerült megjegyezni

2020. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
91%
Atyaúristen. Hogy tud egy ilyen gondolat akár csak megfogalmazódni egy szociális gondozó fejében, pláne kijönni a száján? Vagy sose voltál szociális gondozó és a napi provokatív kérdést olvashatjuk, vagy a magyar szociális gondozói képzés a szégyellnivaló nem az SNI-s gyerek.
2020. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Jajj te vagy az a troll aki másik kérdésnél polgi mesterné.

Ez a "sok az irigy" szófordulat nagyon beragadt, meg az alacsony EQ nagy önbizalommal is. 🙂

2020. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgy..



Ejjej, látod, inkább kellett volna a gyereket nevelni napirend, meg ebédfőzés helyett. Mit fog így szólni a közgyűlés? :(

2020. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

"linket"


Gyönyörű vagy, mondhatom. Esetleg "Tudnál linket küldeni, hogy megnézzem én is? Kíváncsi lettem rá és örülnék neki. Köszönöm szépen!"

Vagy otthon csak a kosz ragadt rád, jó modor nem?

2020. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
#16: Polgiéknál ez a stílus a menő. Az olyan lealacsonyító tud lenni, ha az ember szépen kér valamit és meg is köszöni. Ne már! Biztos te sem tartozol vele egy kasztba.
2020. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, Audival is járok, tehát engem emberszámba sem lehet venni. :D
2020. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, melyik falu ilyen szerencsés, hogy ilyen értelmes polgármesternéja van? A férjed is hasonló IQ szinttel van megáldva, mert nem csodálom, hogy a konyhába vagy zavarva, hogy ne hallgassa ezt a sok ostobaságot, ami kijön a szádból.
2020. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Inkább a beteg gyereketekkel foglalkozzatok ennyit.
2020. nov. 19. 18:46
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!