Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Másnak is reggeltől estig...

Másnak is reggeltől estig hisztizik a 7 éves? Normális?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mar nem bírunk vele. Régen kicsinek is hisztis, túlérzékeny volt. A dackorszak sosem múlt el. Mindennel és mindenkivel dacol. Már belefáradtam. Mióta kisteso van,lényegesen rosszabb. Mindenre nem a válasz. Nem akar enni, inni,a wc re is konyorgesek árán megy el pisilni,kín az öltözés,fetreng, unatkozik. Még mindig azt igényli,hogy folyamatosan játszunk vele. Egyszerűen mar nem megy,és őszintén kedvem sincs. Amúgy okos értelmes, kíváncsi,a suliban kiválóan teljesít,imád is ott lenn,tud mindent. De itthon csak a nyuglodes és dacolas megy. Nem értem. Sokszor így kel és az egész nap azzal telik,hogy fetreng hogy ő mit csináljon. Tavasszal biztos jobb lesz,a játszón. De én is panelban nőttem fel. Negyed ennyi játékkal,és sosem unatkoztam. Teli vagyunk legoval,könyvekkel, játékkal. Mit csináljak vele,mondjatok valamit.
2021. jan. 2. 07:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
20as az a baj, hogy ezt kb 3 éves korban kellett volna elkezdeni. Amúgy meg kérdező fel kell ajánlani neki opciókat hogy mit csináljon EGYEDÜL, ha nem megy neki vagy nem akarja akkor meg bezavarni a szobájába aztán had hisztizzen magában
2021. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
"Egész nap mellette kéne ülni" - és mi lenne, ha ő ülne egész nap melletted? Nézné, amit csinálsz, segítene ebben-abban, közben beszélgethetnétek, és nem érezné magát egyedül.
2021. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Hát a háztartási munkák nézése neki már azért uncsi, ő játszani akar vég nélkül.
2021. jan. 13. 18:24
 24/24 anonim ***** válasza:
67%

Hát akkor játsszon, egyedül.


Ha viszont nem tud, akkor így járt, nem azért vagy, hogy őt szórakoztasd 0-24 egy háztartással és kisbabával a nyakadban.


Én már 4-5 évesen simán eljátszottam magamban, mert anya sokszor nem tudott velem játszani az ízületi fájdalmai miatt. Kicsi voltam, de megértettem, hogy nem szivat, hanem ez van.

2021. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!