Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Csak eleven van vele valami...

Csak eleven van vele valami baj szerintetek?

Figyelt kérdés
4 éves a fiam és mindig nagyon eleven volt. Nem sokáig tud egyedül játszani. Hangos, és nagyon sokat beszél, néha kiabálva beszél. Sokszor rá kell szólni, hogy halkabban. Hallása nem rossz. Egyébként okos, gyorsan tanul. Óvodában még nem volt a viselkedésére panasz. Viszont egyik rokonunk kisfia fél évvel idősebb és ő fél óráig is rajzol csendben, egy óra hosszáig is játszik egyedül stb. Ő mondta, hogy lehet baj van az én gyerekemmel.. Ezek alapján szerintetek?

#Gyerek, kisgyerek, viselkedés,
2021. jan. 29. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az ujjunk sem egyforma:))Nekünk 4 gyerek van,mind más habitusú...A legidősebb órákig elvolt/van egyedül,a két középső változó,a kicsi állandóan pörög:)))
2021. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom 3 éves és pont ilyen mint a tiéd. Még az is, hogy sokszor kiabál.

Szerintem semmi baj nincs. Ők ilyenek. Még vannak csendesebb típusú gyerekek is.

2021. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne más gyerekekhez hasonlítgasd a sajátodat. Minden ember más és mindkettő típus normális.
2021. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten teljesen normálisak, ne aggódj :)
2021. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém ugyanolyan, mint a kisfiad, hasonló korú is, teljesen egészséges. Én az ő korában olyan voltam, mint a második kisfiú. Mindenki más, semmi baj nincs a gyermekeddel :)
2021. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!