Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Szerintetek az normális hogy...

Szerintetek az normális hogy társasház udvarán két kisgyerek órákon keresztűl ordibál szinte minden nap? És nem 3-4 évesek hogy ne lehessen rájuk szólni ne oribáljon torkaszakattából a "lábmotorján" vagy nemtom hogy hívják de mindegy.

Figyelt kérdés
2021. febr. 22. 18:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen ez már nem fért ki de vannak más gyerekesek azokkal nincs gondom egyik szomszéd szóval persze áthallatszódik néha szóvak nem hiszem velem lenne a gond
2021. febr. 22. 18:41
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

A társasház átka, hogy tudni kell másokkal együtt élni. Alkalmazkodni és főleg tekintettel lenni persze nem mindenki tud, se nem akar.

Minden gyerekre rá lehet és kell szólni, hogy viselkedjen. De az a szülő aki ezt nem teszi meg magától az azután se fog ha jelzed felé.

2021. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk a szomszéd gyerekei csinálják ugyanezt, családi házas övezet. Ezek csak ordítva tudnak játszani.


Ehhez még társul, amikor az anya rájuk szól, hogy "ne vinnyogj már a k*va anyád". És nem kisebbségiek.

2021. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem 3,4 évesek, akkor mennyi? Nincsenek oviban, iskolában?
2021. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Játszanak a közös udvarukon, szerintem rendben van, ha örömmel sikongatnak és ha a másik távol van, odakiabálnak neki, ezért vettek/béreltek ott házat a szüleik, hogy ki tudják használni a kertet.


Az is teljesen oké, ha a sajàt kertesházukban fogócskáznak, játszanak hangosan, ahogy az is, ha a szomszéd vágja a sövényt, vagy valami más hangosat csinál.


Szerintem ha káromkodnak, szólj az anyjuknak, ha meg viháncolnak, akkor pedig belőled lesz a zsémbes öregasszony a filmekből. Egyébként szerintem karanténban vannak, mi is(ovi zárva covid miatt), többi gyerek is, nem hiszem, hogy bárki, akinek van játszótársa csendben ugrálna a trambulinján, az természetellenes lenne.


Ha verekedést hallasz, vagy káromkodást, akkor szólj az anyjuknak, kevesebbet fogja felügyelet nélkül kiengedni őket a kertbe!

2021. febr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha ilyen hagyományos gangos társasház pár négyzetméteres betonudvarral, akkor p.rasztság odaküldeni játszani a gyereket, mivel baromira visszhangzik az összes udvarra néző lakásban. Ha egy társasház körüli kertről van van szó növényekkel, és utca felé néz, az más, mert akkor eloszlik a hang, meg a kert az ténylegesen való is kikapcsolódásra. De ezek a szűk betonudvarok egyrészt a kukák tárolására valók, másrészt közlekedésre, de a legkevésbé sem játszóterek. Még rosszabb, ha kulturáltan nem is tudnak játszani. Szóval nem normális, vigye őket az anyjuk játszótérre, és ezt meg is lehet mondani neki (mármint az anyának).
2021. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem 3-4 évesek, miért nincsenek óvodában vagy iskolában? Amúgy szerintem nem sokat ér, ha a szülőkkel beszélnél (persze próbáld meg azt is), de ha hagyják hogy ott üvöltsenek a gyerekek, akkor az se fogja erdekelni őket, ha szólsz nekik.

Szerintem inkább a gyerekekre kéne rászólni erélyesen, akár többen is. Nem baj ha megijednek kicsit.

2021. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!