Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nagyon rossz a 3 éves gyerekem...

Nagyon rossz a 3 éves gyerekem. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Brutalis dolgokat csinál. Fiú. Szófogadatlan is. Allandoan verekszik, de csak a 6 éves nővérét, lebírkózza, üti ököllel, tépi a haját, rugdossa. Oviba nem sokat jart meg a virus miatt, ott nem volt vele baj

Tölem az utcan allandoan elszalad, volt h mas fogta meg, h hova szalad utana, en meg papucsot meg a par honapos kicsit otthagyva futottam utana. Ez 3x fordult elo. De seta kozben is el el szalad, hiaba kiabalok utana, nem nagyon all meg. Felmaszik mindenhova, konyhapult ablakparkany stb. Most ellopta a nyomdatintámat, es mig odakeszitettem a vacsorat kinyomkodta a kagyloba, wcbe kadba, a fuga tiszta kek. Eladtuk a hazat szombaton koltoznek, semmivel se jon fel. Nagyon durva. Kezdek besokalni. :( nem lehet elmenni vele sehova. Hiaba kerem szepen, vagy csunyan, semmi se hat rá.....


2021. ápr. 7. 17:29
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
23%
én örökbeadnám
2021. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
89%

Én se értek egyet az elsővel, de attól még nem kell ennyire ledegradálnod, meg ítélkezned, hogy neki milyen élete lehet.


Egyébként párod mit szól a fiatokhoz? Vagy egyedül neveled őket?

2021. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
72%
#1 vagyok. Jól leírtad a helyzetet. Bocsi, azt hittem te is csak trollkodsz.
2021. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%
Az elszaladáshoz gyerekhám. Igaz, hogy sokan megnéznének,de inkább ez, mint, hogy elüsse valami.
2021. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
90%

Most hirtelen lett ilyen neveletlen? Gondolom fokozatosan alakult ki, ahogy olvasom kistesó is van. Legyen idő a "nagyra" is, amikor csak vele foglalkoztok. És a legfontosabb a következetesség. Ha valamit kimondasz, akkor ahhoz mindenképp tartsd magad. Ha pedig olyat csinál, mint pl az utcán elszalad, annak legyen következménye. Nem büntetés, következmény...pl ha elszalad nem mentek aznap játszira, vagy nem nézhet mesét.

Nevelni kell, különben 5 éves korára a fejedre nő és a kistesó is ellesi a dolgait.

2021. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
77%

Nekem meg annyi az észrevételem, hogy ha anyuka így válaszol egy viccnek szánt kommentre akkor nem csodálom hogy a gyerek is ilyen 🤷‍♀️


Esetleg egy nevelési tanácsadót megkérdezni nem opció? Otthon családi légkör rendben van? Valószínűleg valamiért frusztrált a gyerek, azért üt, verekszik. A szófogadó viselkedés más probléma, nekem is csinált ilyet a gyerek, de egy két hónapon belül rendeződött a dolog, én azt még a dackorszakra fogtam.

2021. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
91%
Megnevelném... egy 2és fél éves brutál aktív, találékony fiú anyukája...
2021. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

7nek uzenem, hogy ebbe semmi vicces nincs hogy “orokbeadnam”

Te jót nevettél rajta?

Mert én nem!!!!

2021. ápr. 7. 18:28
 9/48 A kérdező kommentje:
3an vannak, 6 eves, 3, 10 hós. Nyilvan nincs annyi idom rajuk mint amennyit szeretnek, de elvagyunk,probalok minel tobbet jatszani, de vele nem lehet. Osszetor minden jatekat. Egyedul a legok vannak egyben. Ceruza, filctoll, zsirkreta 1000 darabra torve, plusz a falat mindig osszefirkalja. 1 ev alatt 3x lett kifestve miatta.egyedul vagyok veluk 0-24ig, ferjem heti 1 napot van itthon.
2021. ápr. 7. 18:34
 10/48 anonim ***** válasza:
95%
Akkor felmerül a kérdés, mi a bánatnak ennyi gyerek?!
2021. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!