Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A 6 év alatti kisgyerekek...

A 6 év alatti kisgyerekek miért ilyen irgalmatlanul idegtépőek? (Leirás)

Figyelt kérdés

*NEM szülőként írom*


Akárhol vagyok, boltban, strandon, uszodában, moziban, parkban, mindig van egy 1-6 éves valahol aki éppen indokolatlanul üvölt, sikít, visong, őrjöng mint akit ölnek, a szülők pedig mély nyugalomban ülnek a seggükön és elmegy a fejük mellett hogy másokat a világból kikerget a gyerekük randalírozása. Jelenleg camping-ben vagyok horvátországban, mellettünk van egy kisgyerekes család, minden ki##baszott reggel és este hangos nyávogást és sikoltozást kell eltűrnöm. Más ezt hogy bírja? Egyszerűen extrém idegességet és agressziót vált ki belőlem. Az még még ezen is túllépett amikor a járdán két 40 centis csecsemő rohangált a lábaim között, én elestem és átestem rajtuk amivel mindakettőt megütöttem , kitört a nagy sírás , jött a fater keménykedni hogy én mit csinálok, én meg vérző térddel bevágtam neki egy hatalmasat. Persze én voltam a hibás nem ő



2022. jún. 20. 19:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Mindenkiből extrém stresszt vált ki a gyereksírás, gondolom téged jobban megvisel a stressz, mint másokat.
2022. jún. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

"jött a fater keménykedni hogy én mit csinálok, én meg vérző térddel bevágtam neki egy hatalmasat. " szerintem el kéne menned valami stresszkezelő tréningre, ha képes vagy megütni egy másik felnőtt embert.


Amúgy nem tudom, egy kempingben mire számítottál, hogy hangszigetelt szobák lesznek? :D

2022. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Csecsemők nem nagyon szoktak rohangálni, pláne nem 40centisek😂 Amúgy úgy hallottam, ma már nagyon jó gyermekmentes szálláshelyek vannak, ajánlom figyelmedbe. Illetve magnézium és B vitamin az idegeidre.

Engem a vihogó tinédzserek idegesítenek, és ők még ki sincsenek tiltva, mégis itt vagyok, pedig nem is szedek semmit. Egészséges felnőtt általában túl tud lépni azon, hogy mások is vannak körülötte.

2022. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Én teljesen megértelek. Engem eddig sosem zavart, de most 44 évesen a falra mászom ettől. Nemrég étteremben voltam így, 2 órát voltunk ott és konkrétan 2 órát hisztériázott egy kb 2 éves gyerek, komolyan kiakadtam, ha van ott egy boxzsák ütni kezdem. A szülők helyett, mert nagyon gáz, hogy 2 órán keresztül nem csinálnak ezzel semmit. Szegény gyerek meg 2 órát érezte magát fosul úgy, hogy ez senkit nem zavart.
2022. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Erősen túlzol vagy kamuzol. A 40centis az egy koraszülött (vagy nagyon apró) újszülött/csecsemő, az még biztos, hogy nem rohangál 😅. Még a saját fejét sem tudja megtartani.
2022. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Engem sokkal jobban idegesítenek a nyafogó tini picsk.
2022. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6



Engem is :DD

2022. jún. 20. 22:30
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, máskor ne a Rémségek cirkuszában nyaralj, máshol 40 centis rohangáló csecsemőkkel kizárt, hogy találkoztál.😁
2022. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 aaaaaaa ***** válasza:
43%
Engem meg az ilyen savanyú f@szok zavarnak.
2022. jún. 22. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%
Kemény vagy, mint a kád széle!
2022. jún. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!