Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Autista gyereket nevelők, ti...

Autista gyereket nevelők, ti szoktatok azt érezni hogy nem birjatok tovább ?

Figyelt kérdés
Én mostanában sírok mikor reggel felkel.

2022. júl. 2. 07:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyelőre a gyanúja áll fennt, de gyakorlatilag folyamatosan depressziós vagyok. Bizonyos napokon reggeltől éjjelig hiszti.
2022. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%

Igen, de szerintem neurotipikus gyerekek szülei is szokták ezt érezni, főleg, ha nincs segítségüket.

Nem vagy rossz ember, csak mert ilyen gondolataid vannak!

Milyen idős a gyerek? Van segítséged?

2022. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Állandóan. Váltott műszakban dolgozunk a férjemmel, mindig egyedül vagyunk vele.

6 éves Asperger szindrómás kislány, aki önmagával és felnőttekkel agresszív,nehezen kezelhető.

2022. júl. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

1 sajnálom :( igazából én se vagyok a régi önmagam mióta egyáltalán a gyanú felmerült. Eddig hullámokban azért összeszedtem magam, de most egy hónapja azt érzem hogy ebbe bele fogok örülni.


2 Csak a férjemmel ketten oldjuk meg. Érdemi segítséget nem tudok kérni senkitől.

Na egyvalamit tuti nem éreznek a neurotipikus gyerekek szülei: ezt a kilatastalansagot hogy ez örökre így marad.

3,5 éves.

Mások úgy látom sokkal jobban viselik, és szeretik a hasonló gyereküket. Szerintem velem valami baj van.


3 fu ez nagyon kemény. Nekem is az az egyik nehezseg, hogy aggressziv a gyerek de egyébként is nehezen lekotheto és nem megyek vele szívesen utcára se emberek közé.

2022. júl. 2. 08:57
 5/35 anonim ***** válasza:
72%
Ugy sajnallak benneteket,kivanom h tortenjen csoda es forduljon minden jora es legyen nagyon boldog eletetek
2022. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
49%
Milyen tunetei vannak a gyerekednek? Mikor kezdodott nalatok ? Koszi, ha valaszolsz..
2022. júl. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már nagyobb, most is vannak gondok, de már sokkal jobb. A 3-5 éves időszak volt a legnehezebb.

Használtok AAK eszközöket? Nekünk akkor kezdett javilni minden téren, amikor ezeket bevezettük.

2022. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 és 3 éves kora körül éreztem ezt, hogy ha ez ennél még ezután lesz rosszabb, akkor az nem tudom hogy fog működni. Szerencsére egy év alatt már inkább a javulás jeleit látom, de nálunk nagyon sokat segít, hogy van két nt tesó, ráadásul egyneműek, és másolja az nt viselkedésmintázatokat, főleg ovi óta. Persze a hülyeséget is másolja, de többnyire inkább könnyít az életén...
2022. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

8 hát azt elhiszem hogy segít egy-ket NT tesó, én abba kezdek belehalni, hogy a - bocsánat de -csak a szar ömlik a nyakamba és szinte semmi olyan nincs amit oromkent szoktak emlegetni a gyereknevelessel kapcsolatban.

Családként meg egyáltalán nem tudunk funkcionálni, a normalitastol annyira távol vagyok hogy egy pampers reklamon elsirom magam mert annyi interakciot mutat ott egy kisbaba.

Az egész életemet felzabalja már ez.

2022. júl. 2. 10:57
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondanám, hogy átérzem a helyzezed, de nem, mivel nekem a második auti, így nyilván van olyan tapasztalatom, amikor kompetens szülő vagyok. Szerintem az borzasztó, ha csak egy gyerek van, és ő auti, főleg ha az érzelmi kapcsolódás egyáltalán nem megy neki. Úgyhogy együttérzek veled, nekünk biztos sokkal könnyebb, hogy mondjuk az oviban nem mi vagyunk a szülők a problémás gyerekkel, hanem az autink a cuki B öccse.
2022. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!