Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Tartósan beteg gyermek mellett...

Tartósan beteg gyermek mellett aki gyesen van de idő közben talál munkahelyet be kell jelenteni a MÁK-nál?

Figyelt kérdés
Én eddig itthon voltam de lehet adódik munka lehetőség, ilyenkor ugyanúgy jár a gyes tovább?Vagy le kell mondani róla?Aki hasonló helyzetben van kérem írjon...
2010. okt. 28. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A gyes jár továbbra is, de be kell jelented.

A gyerek 10 éves koráig jár a gyes, persze akkor, ha közben nem nőtte ki, nem gyógyult meg az adott betegségből.

2010. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem akkor csak ennyi h be kell szólni, vagy levélbe?De egyenlőre még bizonytalan a dolog sajnos lehet h nem lesz belőle semmi...Szerintem nem szívesen fognak felvenni ha megtudják h beteg a gyerkőc. Ennyiből viszont megélni nem lehet.
2010. okt. 28. 17:02
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Ha lehet és megoldható,ne mond el, hogy beteg! Mert akkor tuti nem vesznek fel.
2010. okt. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az marhaság, hogy tuti nem vesznek fel. Én azt mondanám, ahogy érzed. Ha úgy gondolod, nem mondanád el, ne mondd. Engem pont azért vettek fel, mert tudták, hogy beteg a gyerek, a főnöké is az volt...
2010. okt. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát ahhoz képest, hogy "marhaság",engem már több helyről utasítottak el! Az, hogy valakit puszta együttérzésből vegyenek fel egy munkahelyre,annak kb 0.000001% esélye van!
2010. okt. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért szívod fel ennyire magad, de a te dolgod.

Ha ennyire nem vesznek fel valahova a beteg gyereked miatt, akkor ne verd nagydobra, hogy milyen beteg, ennyi.


Mint írtam, bár nyilván elborította a vörös köd az agyad és nem fogtad fel, a válaszoló hallgasson a megérzéseire. Mint mindenben, itt is be fog jönni.

2010. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

:)

Nem "szívtam" fel magam,csak válaszoltam egy ősbunkó véleményére.

Egyébként sosem mondom el,hogy beteg a gyerekem, és még így is nagyon nehéz munkát találni,pláne ha elmondja valaki.

2010. nov. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nyilván bennem a hiba, de nem értem, miért lennék ősbunkó...

Azért, mert neked fáj, hogy más elmondta, hogy beteg a gyereke és emiatt nem utasították el, arról én nem tehetek. Sajnálom, hogy neked ilyen szerencsétlenül alakul az életed, de az nem az én hibám, hiába rajtam vezeted le.

Mivel erre a hozzászólásomra sem fogsz tudni érdemben reagálni és a kérdezőnek már válaszoltam, nem is reagálok a többi "marhaságra".

De azért gratulálok, tényleg. Te marod a másikat, aki sorstársad? Szép.

2010. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Engem is sok helyről elutasítanak egyszerűen csak azért mert van gyerek és sajnos alkalmazkodnom kell az ő életritmusához.Csak én tudom őt vinni- hozni és ha beteg otthon lenni...úgyhogy mikor ezeket szóba hozom utána már másképp állnak hozzám...De ha meg nem mondom meg később lenne belőle baj:S
2010. nov. 1. 09:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez így van, de nem csak azoknál, akiknek tartósan beteg a gyereke. Ha szerencséd van, előbb-utóbb találsz olyan munkahelyet, akár egy vállalkozónál, ahol rugalmasabban tudják ezt kezelni. Én sem elsőre találtam.:)
2010. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!