Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Létezik erre valami jó (házi)...

Létezik erre valami jó (házi) terápia? Kisfiam nagyon megijedt, amikor a szokásosnál csak 1 órával később (fél 4-kor) tudtunk érte menni a napközibe (elsős). Azóta retteg az órák utáni időtől, utolsó óra végén mindig pityereg.

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Terápia talán nem kell. Viszont sokszor el kell mondani neki, hogy bizony előfordul olyan helyzet, amit senki nem lát előre, és nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy megszokta. Mondd el neki, hogy veled is történt ilyen, meg a többi társával is, de végül minden jól alakult, és soha nem fogod otthagyni.
2011. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos egyszer-kétszer velem is előfordult, mikor a lányom nagycsoportos volt, az öcsikéje meg pici baba, hogy már csak akkor értem oda érte az oviba, amikor mindenkit hazavittek, csak a lányom volt ott meg a dajka. Nagyon bántott engem is, mert napokig mondogatta, de megnyugtattam azzal, hogy:" telefonon hívom mindig az ovit, ha picit később megyek érted, mindig tudni fogod, addig játsszál nyugodtan!"
2011. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg vele hogy ilyen máskor is elő fordulhat ne ijedjen meg.És tudja hogy te mindig menni fogsz érte soha nem hagyod ott a suliban és hogy addig is jó helyen van és te megbízol a felnőttben akire hagytad.
2011. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!