Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » A kisfiam (14) egyházi fiúgimn...

A kisfiam (14) egyházi fiúgimnáziumba (Budapesti Piarista) akar jelentkezni. Lehet, hogy meleg? Vagy mi a baja?

Figyelt kérdés
Azt mondja, ott jó a sportélet meg ilyesmik.
2009. ápr. 9. 14:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne meleg?Mert egyházi iskolába akar menni???
2009. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom miért lenne meleg!? Lehet,hogy a haverjai is oda akarnak menni,vagy nem bírja a nyávogós csajokat stb..Puhatolózz miért akar oda jelentkezni,de ne gondolj a legroszabbra.
2009. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Nem értelek. Ha meleg lenne nem valószínű, hogy Piarista gimibe akarna menni. Nagyon jó iskola, az első 20 középiskolában van az országban.

Nem értem a felvetésedet.

2009. ápr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

Hát te hülye vagy,már bocs.

Nem,hogy örülnél,hogy vannak elképzelései!

És ha meleg,akkor mi van? Ez nem így derül ki.

2009. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ti ezt nem értitek. Csak fiú barátai vannak, kiskorában sose katonázott mint a többiek és ilyesmik, és 6 éve versenyszerűen szertornázik. Aggódom, mert mi eddig papokat csak a TV-ben láttunk, most akkor hogy találta ki? Nagyon okos, mehetne valami normális helyre is.
2009. ápr. 9. 18:35
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
egyénisége van én azt gondolom .Én tisztelném a papocskát!
2009. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a Piarok normális hely. Támogatják a sportot, és mint írtam a legjobb 20 középiskola között vannak évtizedek óta.

Örülj neki, hogy intelligens, sportol, jól tanul, felelősséggel választ magának középiskolát. Az, hogy ezek rád nem jellemzőek, az a te bajod, de a gyerekedet hagyd, hogy maga válassza meg mi jó neki.

2009. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Miért, ha meleg lenne, kitagadnád?
2009. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
Egy volt ált.iskolás osztálytársam járt oda, azt mesélte nagy csajozások mentek. Állítólag van vmi szintén egyházi lánygimi a környéken, na, oda meg nem apácajelöltek járnak ;) Egyébként ha nem vagytok vallásosak lehet hogy fel sem veszik. Kb. 15 éve ez úgy ment hogy behívták a szülőket elbeszélgetésre és megnézték ki mennyire vallásos és főleg hogy mennyi zsetonja van a családnak. Volt az osztályban egy szegény, de kitűnő tanuló, már a régi rendszerben is totál vallásos családból származó fiú, hát őt nem vették fel. Ez a másik akit az elején írtam, egy közepes tanuló, semmi extra srác volt, a szülők meg rendszerváltó-vallásosak, előtte pár évvel még a pártban nyomultak - na ott volt is zsé. Hát ezt a srácot felvették... Persze 15 év sok idő, lehet azóta változtak a felvételi kritériumok...
2009. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Viszont a szertorna és az a suli nem fog összeférni. Ha szertornázik tudod, hogy délelőtt, délután edzés. Bár attól függ melyik egyesületben tornázik. Az meg hogy nem katonásdizott, az nem ok semmire. A tornászok igencsak fegyelmezett, komoly gyerekek. Öcsém 10 évig csinálta, a koránál mindig is érettebb volt, és határozott, önálló döntései voltak.
2009. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!