Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » ADHD-s a gyerekem/szerintem,...

ADHD-s a gyerekem/szerintem, minden tünet igaz rá/?

Figyelt kérdés

akinek van ebben tapasztalata,h kezelte,mennyi idő alatt jött helyre?

milyen szakembert ajánlanátok?


köszönöm!


2011. szept. 15. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
haziorvostol kell kerni beutalot pszichiatriara, ott kiderul, hogy tenyleg az-e, es hogy tarsas terapi vagy esetleg gyogyszer is kell-e.
2011. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Keress fel egy gyerekneurológust!
2011. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi! gyerekpszichiátriára-vadakert-irányítottak...
2011. szept. 16. 11:57
 4/12 A kérdező kommentje:
gyógyszert remélem nem kell adni,még csak 4 éves..
2011. szept. 16. 11:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Mi csak 1x voltunk pszichiéáternél többször nem, egyből Ritalint akart adni

(Anyuka, higyje el iskolás korra nem fogjuk tusdni elekrülni aRitalint)

Anyád:-(((

Egy unszimpatikus nőszemély volt

A Vadaskertbe sem szívesen mentem volna


Egy jó mozgásterápia nagyon sokat segít

Ő majdnem 3 évig járt

Fima 6 éve SNi-s, most 5-es siam sulba jár és jó tanuló.

2011. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
akkor hová vigyem szted? mert szakvélemény az kell.. pestiek vagytok? tsmt-t mondta valaki...köszi minden infó nagy segítség!!!
2011. szept. 16. 14:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is 4 éves korában vált nyilvánvalóvá,hogy ő sokkal elevennebb,nyugtalanabb a kortársainál.

Megjártunk nevelési tanácsadót,pszichiátert,neurológust,gyógypedagógus-TSMT terapeutát.


Ezek körül a leghasznosabb mint az előttem lévő is írta a gyógypedagógus-TSMT terapeuta által tartott,betanított MOZGÁSTERÁPIA !!! ,vagyis esetünkben a TSMT ,de van több hasonló ami szintén segít.


Helyre jövés az nem biztos,hogy teljes mértékben lehetséges,gyakran életreszólóan elkíséri az egyént a probléma,meg kell tanulni gyermekkorban a szülőnek a helyes hozzáállást,megtanítani a gyermeknek,hogy a későbbiekben miképp próbáljon együttélni adottságával,hogy a lehető legkevesebb kudarc érje és hogy minél jobban beilleszkedjen.

2011. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nevelési tanácsadó(pszichológus)-3.sztanulási képességeket vizsgéló intézet(Zuglóban van), azoka adták a szakvéleményt és a kódot.

( [link]

Nekünk ahhoz is kellet, hogy kijelöljenek egy ovit, mert a nem körzetes oviból kirakták:-((

Mi a nev.ta-ba jártunk Delacato terápiára Kispesten.


Márciuaban voltunk felülviszgálaton, méág 7. osztáylos koráig rajta lesz a kód.

Ha akartam volna leveszik, de hagytam, így legalább:

-kap fejlesztést a suliban(első óta jár)

-ingyen van a könyv

-félárat fizetek a kajáér

2011. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

harmadik voltam


Hozzáteszem, hogy most 11,5 éves korára semmivel sem különb (negatív ártelemben), mint a többi vele egykorú fiú osztálytársa.

Viszont okos, érteles, könnyen tanul:-)))

2011. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor ez tartós betegségnek számít? közgyógy,ilyenek? nem erre apellálok,félre ne értsetek,csak nem tudom h működik..
2011. szept. 16. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!