Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » 3 éves gyerek hogy viselkedik...

3 éves gyerek hogy viselkedik ha jőn a kistesó?

Figyelt kérdés
Mostanában kisfiam dobálozik meg hisztis meg ütni akar hogyan fog viselkedni a tesójával.Ki hogy van vele?
2011. okt. 27. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hittem,hogy a testvér érkezésekor mennyire megváltozhat a kisfiam,kifordult magából,pedig mindent elkövettünk,hogy ne érezze magát mellőzöttnek.

Ellenkezett,dacos lett,dúrcás lett,vitette magát,cumisüveget akart,babakádban akart fürdeni,ringatni kellett.:-)

2011. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem az, h a nagyobb gyerek hogyan fogadja a testvérét csakis a szülő hozzáállásán múlik!

Ha szülő leül és szépen elmagyarázza neki, hogy mi történik, h amiért testvére lesz, őt még nem fogják a szülők elhanyagolni, sőt ugyanúgy fogják szeretni, mint eddig és bevonják a kisbaba gondozásának feladatába (pl, "elfelejted" odavinni a hintőport és megkéred, h hozza ide, ha odavitte, megdicséred, h milyen ügyes, h segített a kistesójának) akkor nem lesz féltékeny, sőt érezni fogja, h most már ő a nagyobb, neki is figyelni kell a kicsire, de anyu és apu még mindig nagyon szeretik!

2011. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző: én azt tettem amit írtál. Már a terhességem alatt kialakult a gyerekben egy kényszeres kakavisszatartás, amit a kicsi egyéves koráig produkált. Őrület volt ez a másfél év.
2011. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
aww szegényke! azért a tálalás sem utolsó. Nekem 2 ismerősöm is ezt csinálta a kis gyerkőcével ugyanígy leültek beszélgetni (persze ezt nagyon finoman és nem 10 perc alatt 1 szer ejtették meg a 9 hónap alatt), és mire megszületett a kistesó, addigra nagyon lelkesen várta már a nagyobbik gyerek. Szóval szerintem tálalás kérdése, hogyan közlöd, miket mondassz és később mennyire vonod be.
2011. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

oké megértem, de íjen hejessen irni...hhhhúúúú

:) xd (direkt )

2012. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!