Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan "jutalmaznád" ha a...

Hogyan "jutalmaznád" ha a gyereked viszont látnád valamelyik napi fekália (valószínűleg így is sokan értik mire gondolok) posztban, mondjuk a legújabban amiben 13 éves gyerekek sírokat gyaláznak meg?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok olyan válasz érkezik majd hogy ha törődnek vele, nem csinál ilyet, meg hogy ha nem "c" kategóriás családba születik biztos nem csinál ilyet, de hát könyörgöm a képeken ezek fehér bőrű, látszólag módosabb családból való fiatalok. (pózolj temetőben, és egyéb kategóriákra gondolok)
2009. júl. 20. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Származhat valaki modosabb családbol is, de az nem jelenti azt, hogy megkapta a megfelelö törödést. Ha valakivel foglalakoznak a szülei az bizti nem csinál ilyet, vagy éppen jó dolgában nem tudja, hogy mit csinál. Nekem még kicsik a gyerekek, és nem tudnám roluk elképzelni, hogy valaha is tennének ilyen dolgokat. Ha mégis, akkor biztos elszurtam valamit a nevelésbe, vagy nem adtam meg nekik a kellö törödést, figyelmet. Állandoan foglalkozok velünk, a nap minden percét rájuk szánom szinte. Látok olyanokat, akik egyáltalán nem törödnek a gyerekekikkel, mondanom se kell, megvan az eredménye...
2009. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem ezekkel a gyerekekkel foglalkoznak, csak ők simán valami iszonytató módon ostobák, minden szinten. Illetve az ő (nem csak ez a három hanem alapjában véve a mai tinédzser korosztály) normáik a deviáns felé hajlanak. Mert a modern szubkultúrákban a deviancia egyfajta pozitív jelzővé vált.

Komolyan csak azt látom hogy generációról generációra hülyül az emberiség.

2009. júl. 20. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

két dolog:1;Minden korosztály volt kamasz, mikor jó lett volna menőnek lenni, és hogy a csordába bevegyenek, ilyen-olyan hülyeséget kell csinálni. Most a sírgyalázás a menő. Valószínűleg a bandavezérek az elhanyagolt kölykök, akik nem értik meg hogy a szerencsétlen szülők miattuk döglenek bele a munkába, hogy a magzatuknak könnyebb dolga legyen

2;elvinném dolgozni, de igazi kemény munkára. Pl:Gazoljon a rokon kertjében, mosson kocsit, és megvonnám tőle mindazt amit szeret. Számítógép? Internet? Ha ezt és ezt megcsinálod, akkor ennyi és ennyi ideig netezhetsz. Szerintetek?

2009. júl. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ha ezekkel a gyerekekkel eleget és kellő MINŐSÉGBEN foglalkoztak volna, akkor lenne egy alap erkölcsi normájuk, ami megakadályozta volna őket abban, hogy sírokat gyalázzanak. Lehet hülyeséget csinálni, ki nem csinált kamaszként, de ha belemegy abnormális dolgokba, akkor ott nagy gáz van...nem szólal meg a vészharang, hogy jó Isten ezt azért már nem kellene és mit szólnak hozzá a szüleim...ha egy 13 éves nem fél ettől, hogy a szülei ugyan mit gondolnak ha kiderül, akkor ott a szülők a hibásak. na de a másik véglet meg az, amikor az az esztergomi diák a vonat elé ugrott, mert tartott a köz véleményétől... ez is beteges. Mindenesetre azt osztom, hogy ebben a felszínes világban nagyon nehéz JÓ szülőnek lenni.
2009. júl. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva, sok ilyen fehér, gazdag gyereket láttam már rírokon fetrengni, cigányt még egyet sem, ők tisztelik a halottakat. Ez tény.

Viszont az siralmas, hogy kis sz*rosok azzal b*sszák el az idejüket, hogy sírokon fetrengnek, masztiznak meg hasonló, aztán lefényképezik, és megy myvipre. Aztán veri a mellét a nem létező jogaikra, amikor kikerül egy ilyen kép napisz*rra.

Én akkora pofont lekevernék neki, hogy attól koldul, aztán elmagyaráznám neki, hogy amit csinál, az visszataszító és primitív.

2009. aug. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kampányszerű dolgokkal nem lehet semmit sem megoldani, pl. pofozkodás, megvonás, dolgoztatás. Én ezt tartom primitív hozzáállásnak. Amikor baj van keményíteni, ha éppen nem látjuk mit csinál a gyerek meg nincs bünti. Erre mondtuk anno, hogy amiről anyuci nem tud, az nem fáj neki.

Semmi másra nem alkalmas módszer, csak, hogy az ember fia/lánya jól megtanul hazudni a szüleinek.

2009. aug. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
dailyshit?Elvinne a rendőrség gyilkosságért.
2009. aug. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a napisz@r.com-ról beszél, ahova mindenféle hülye kamasz tesz fel magáról meg másról képeket. Itt nem a származás a lényeg, és nem is akarják meggyalázni a sírokat, egyszerűen csak ezzel menőznek,ennyi.
2009. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!