Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Angliaba elek, a lanyom 14...

Angliaba elek, a lanyom 14 eves, es a szuleimmel el. Nem akar kijonni, mikor erdemes magamhoz venni? En nagyon szeretnem, de o nem. Eltunk mar Angliaba, neki nem tetszett.

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:

18-20 évesen mikor minden barátja kirepült már, és elszáguldottak új iskolákba, munka helyre stb...

most ott vannak a barátai nem akar onnan kiszakadni, neki ez most nagyon fontos. majd ha a barátai is elmennek más iskolába akkor szivesebben fog menni.

2012. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akar menni ebben a korban akkor sose. Max eddig tehetted volna meg, "lett volna érdemes", de most, hogy gyakorlatilag, már mindjárt felnő tudja mit akar. Én nem erőltetnék rá olyat amit nem akar. Nem szakítanám ki a megszokott környezetéből. Ha eddig megvolt nélküled napi kapcsolat nélkül, most sincs rá szüksége. Már főleg nincs. Nem megbántani akarlak, csak tényleg nem értem hogyan képzeled.

Vagy félreértem az egészet. Meddig élt veled? Ha 5-10 éves kora óta a nagyszülőknél van, miért kiszakítani? eddig miért nem?

2012. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
13 eves koraba engedtem haza,mert rosszul erezte magat.NEm akartam elengedni,de nagyon eroszakoskodott..
2012. nov. 8. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Én eleve nem engedtem volna haza!
2012. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor csak egy laktok külön. Talán ott kellett volna marasztalnod, bár ha tényleg utálta akkor annak sem lett volna értelme. Ha a nagyszülők bírják, kellően tudnak vele bánni, nincs agyonkényeztetve, vannak elvárások vele szemben, szóval jól működtek együtt az egy év alatt. Akkor engedd szerintem, hogy maradjon.
2012. nov. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sokat szenvedett itt.Voltak baratai,beilleszkedett konnyen,de mindig hianyzott neki valami..2 honapig csak mondta,aztan hazaengedtem..
2012. nov. 8. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írt kérdést a Családi kapcsolatok témakörbe a lányod.
2012. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szóval akkor ő végül is hány hónapot/ évet volt kint veled Angliában?

Szerintem az lehet a baja,hogy Anglia mégis csak egy hatalmas,idegen ország,és nem érezte jól/biztonságban ott magát.Ha tényleg ez a helyzet,akkor semmiféleképp se erőltesd.Az semmiképp sem megoldható,hogy esetleg te gyere vissza M.o-ra?

2012. nov. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én örülnék ha Angliában lakhatnék


13/L

2012. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!