Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hol vannak a kedvenc gyerekek?...

Hol vannak a kedvenc gyerekek?! Ők sosem írnak?!

Figyelt kérdés
Mindig az a téma a családi kapcsolatokban, h mert a nagyobbik a hibás, ő a kocsog, ő van mindenért letolva. Azok, miért nem írnak, h: A szüleim miert bunkoznak a tesommal és velem, miért rendesek??? A tesomnak miért kell minden pénzét hazaadnia holott én vagyok az idősebb és én is dolgozom? Vele anyukám, miért veszekszik mikor velem olyan rendes, mindent megad? Stb ..Ilyen kérdést lattatok már?

2012. nov. 16. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyet még nem láttam. Hol vannak? Nem itt siránkoznak, vagy ha mégis, nem ebben a témakörben. Nekik megvan a maguk baja.
2012. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért, mert a kedvencek arra lettek nevelve, hogy körülöttük forog a világ, így aztán bele sem gondolnak mások helyzetébe. Ha mégis megfordulna fejükben, akkor pedig gyorsan arra juthatnak, hogy bizonyára másik megérdemli, amit kap. :)
2012. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Számukra ez természetes. Én is ismerek ilyen családot sajnos. Vigasztaljon, hogy boldogulásra, normális, egyenrangú emberi kapcsolatok létesítésére nem a kedvencek esélyesebbek.


Javaslom, költözz el otthonról ASAP.

2012. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!