Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hol foglalkozhatnék beteg...

Hol foglalkozhatnék beteg gyerekekkel?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és nagyon szeretnék a beteg gyerekeknek segíteni. Régóta vagyok arra, hogy szinte mindennap bejárjak hozzájuk együtt játszani velük és mindenfélét tanítani nekik de nem kérnék érte semmi pénzt ezt csak önszántából csinálnám. Szeretnék ajándékokat adni nekik

Lehetőség van ilyenre szerintetek BAZ megyében valahol?



#nvbcn
2012. nov. 24. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem megoldható.Még nem vagy 18,munkát nem vállalhatsz egyik alapítványnál sem,gyakorlatilag semmilyen képzettséged nincs,ezért a kórházak nem engednének be a gyermekosztályra.Válassz olyan pályát,ahol megvalósíthatod az álmaidat!
2012. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom dolgozni szeretnél,vagy ezt tanulni?Ha ezt tanulni,akkor a gyógypedagógiai asszisztensi szakmát javaslom(én is ezt végeztem Miskolcon),ez 2 év felsőfokú okj-s tanfolyam,ha komolyabban szeretnél ez irányba tanulni,akkor gyógypedagógus,ez kb 5év ha jól tudom.

Ha elvégzed az okj-s tanfolyamot,el tudsz helyezkedni(persze ha eltudsz,én nem tudtam sajnos mai napig,de ez Miskolc,Pesten tuti eltudsz,rengeteg hirdetést látok) olyan intézményeben,ahol sérült gyerekekkel foglalkozhatsz.Ez lehet akár egy óvoda,iskola,ahova sokféle(autista,látás-hallás sérült,sni,down-os..stb) gyermekek járnak.

Szerintem ha megkeresel egy ilyen intézményt,ahova ilyen gyerekek járnak,biztos vagyok benne hogy nagyon örülnének neki,és ha dolgozni mondjuk nem is tudnának alkalmazni,az ajándékoknak nagyon örülnének!Akár a GYEKbe(baz megyei kórház) ahol csak gyerekek vannak,tuti szivesen fogadnák.

Önkéntesnek ide is mehetsz elvileg,Miskolcon a Ronald Macdonald házba: [link]

Adományokat is szivesen fogadnak.

2012. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdeklődj a GYEK Rehabilitációs osztályán, biztosan jól jön a segítséged. Ha tényleg rendszeresen bejárnál, néhány egészségügyi vizsgálatot kell elvégeztetned, hogy nincs fertőző betegséged.(eü. könyv)
2012. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!