Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tudtok az autistákat is...

Mit tudtok az autistákat is befogadó lakóotthonokról?

Figyelt kérdés
Milyenek ezek az otthonok,láttatok,vagy néztetek már meg ilyet? Milyen idős kortól fogadnak autistákat(kisgyerekek,kamaszok,fiatal felnőttek)?
2013. jan. 28. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
van egy az utcánkban. vidéken lakunk. kertészkednek, kézimunkáznak. én jónak tartom őket, pláne látva a párom öccsét ,akit lecar az anyja, nő, mint a gomba, nem fejlődik. .. egész fiatal kortól is lehet vinni őket.
2013. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
jah, csak szörnyen drágák! milliós tétel.
2013. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de esetleg megírnád az otthon nevét,hogy utána tudjak keresni?
2013. jan. 28. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
ne haragudj, de a nevét nem tudom. Szakáldon lakunk. borsod megye. így is biztos rátalálsz, bár kétlem, h. nagy reklámot kapott volna valaha is, esetleg a néhány évvel ezelőtti bővítésről írhattak. az meg, h. honlapja legyen.. . hááát ...
2013. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,megnéztem de tényleg nincs fenn semmi a honlapon.mintha nem is létezne az intézmény:( Azért köszönöm.
2013. jan. 28. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

hátha ezeken keresztül sikerül kapcsolatot találnod valamelyik otthonnal.

2013. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!